reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

reklama
Półtora tygodnia temu dostałam bólów brzucha jak miesiączkowych, do tego promieniujacy ból krzyża trwało to ok 3 godzin. Myślałam że coś się zaczyna, spacerowalam bo nie mogłam znaleźć sobie miejsca leżąc, kręciłam biodrami, wzięłam prysznic i nic, wiec byłam przekonana ze to raczej już, w końcu wzięłam ciepłą kąpiel przez 15 minut potem się położyłam i przeszło, tak więc te przepowiadacze mogą się spełnić, ale nie zawsze to jest regułą
 
Mnie dopadły bóle okresowe i krzyżowe :oo:.wzięłam prysznic i trochę lepiej ale całkiem nie przeszło.spróbuję się przespać może przejdzie do końca :confused:.zagladne tu rano.spokojnej nocki wszystkim bez ciągłych wizyt w toalecie;)
 
reklama
Cześć :).mnie jak zwykle wszystko przeszło a myślałam że już będę jechać. Nie wiem co mi się śniło bo co chwile wstawałam na siku:o.ja najdłużej śpię nad ranem bo już chyba nie ma z czym isc;).pogoda zapowiada się pięknie, nie to co wczoraj.idę zrobić śniadanko i budzić corke.w planach wizyta u teściowej na obiedzie a później zobaczymy:).Veronika_k daj znać czy nadal jesteś w dwupaku czy jednak nie przeszło i pojechałas do szpitala. Miłej niedzieli wszystkim życzę :biggrin2:
 
Do góry