reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga / wzrost naszcyh Maluszków

A mój był ważony w pn. waży 8100 i 75 cm byliśmy w szpitalu bo miał 3 dniówke i bardzo wysoką gorączke nie mogłam zbić i pojechałam a po 2 dniach go wysypało i puścili nas do domku.
 
reklama
he he widze, ze nic nie umknie Twojej uwadze:-) moja klawiatura zawidła po prostu i musiałam poprawić...
 
Czuję się ekstrymalnie bezradna....
Weszłam z Sonią wczoraj na wagę + zważyłam ją sadzając ją na niej... Za każdym razem wyszło to samo;
W ciagu tygodnia przybrala kolejne 400g!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :frown::frown::frown::frown::frown::frown::frown::frown::frown::frown::frown::frown::frown::frown::frown::frown::frown::frown::frown::frown::frown::frown::frown::frown::frown::frown:
6m-cy 1tydz i 3 dni i mamy 10,8kg!!!!!!!!!!
Wogóle to jak z kimś o tym rozmawiam i mówię że ona nie je jakoś tak duzo... że je tyle co dziecko 3miesięczne itd.... to mam wrażenie że mi nikt nie wierzy.... :-:)-:)-:)-:)-(
Konsultowałam sprawę z kolejna osobą wczoraj tzn z zaufaną położną (a wcześniej z kilkoma lekarzami!) i uslyszalam to samo - nie zmniejszać dawki zywieniowej bo i tak je mniej niż powinna!!!!
A badanie krwi dopiero za 2tyg!!!!
 
Mary nie sugeruj sie waga zwykla bo jak wazylam sie z Asia to wyszlo rowno 10200 (z tego co pamietam) a ona miala wtedy 9 kg :) takze spokojnie, przejdz sie moze do przychodni. Kiedy te badania robicie?
 
Mary nie sugeruj sie waga zwykla bo jak wazylam sie z Asia to wyszlo rowno 10200 (z tego co pamietam) a ona miala wtedy 9 kg :) takze spokojnie, przejdz sie moze do przychodni. Kiedy te badania robicie?
Tak, tylko że ja ta naszą wage sprawdzałam po ostatnim ważeniu w przychodni i pokazała róznice 100g...
3 czerwca tj czw w nocy bedziemy we wrocławiu, a nastepnego dnia zaraz na badania...

aha, ja na rękach tez czuję różnice jak ją podnosze...
 
A wyniki kiedy będą? A może przy okazji zahaczycie jakiegoś dobrego pediatrę? Co by orzekł czy dieta ok.
 
reklama
Do góry