reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w czasie ciąży oraz powrót do formy po niej :-)

reklama
u mnie 4 kg na + i jestem w sumie trochę zła na siebie:-(
Chociaż w ogóle się nie objadam,w tamtym tygoniu może z lodami przesadziłam,ale w tym jeszcze ani jednego nie zjadłam.Wiem,ze może to głupie,ale się strasznie boję przytyć tyle ile poprzednio,chociaż w tedy też jadłam normalnie i nie miałam większego apetytu.Może po prostu taka moja natura,ze tyle musze przytyć i tyle.
M na mnie krzyczy,ze głupia jestem z tym narzekaniem,przecież nie mogę sobie cały czas wszystkiego odmawiać,a jednak mnie to martwi.
a w ogóle patrząc na kartę ciąży to już mam 6 kg do przodu,bo na pierwszej wizycie gin mnie nie warzył tylko zapytał o wagę,wiec podałam taka jaką wskazywała waga domowa,czyli 58.Przypuszczam,ze na tej lekarskiej było by więcej.A teraz na wadze u gina jest 64,a u mnie w domu 62,więc pocieszam się i licze,ze te 4 kg "tylko".
 
angie80 zaczęłam do Medipolu do dr Brzozowskiego, nawet nie jest taki zły, zaufałam mu na tyle,że teraz będąc na wakacjach w Polsce (w Lublinie) nadal do niego chodzę. Niedlugo niemal razem lecimy do Limerick i jeśli będzie potrzeba to mimo irlandzkiego programu ciążowego zgłoszę się do niego.
Chyba będziemy na porodówce w tym samym czasie:)
Rodzisz na Ennis Road?
 
Ostatnia edycja:
Mikado a bylas kiedys u dr Stempka w Polmedzie? Bo nie umie sie zdecydowac do ktorego sie wybrac na polowkowe.
Oczywiscie ze bede rodzic na Ennis Rd, raczej wyboru nie mamy :) Bardzo mozliwe ze sie spotkamy. A jutro ide na pierwsze zajecia do szkoly rodzenia :)
 
reklama
Do góry