reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

dziewczyny a jak wy się liczyciew pasie...
chodzi o to o ile wam się powiększa brzuszek\??
bo np ktoś mógł mieć 90 a teraz ma 115:sorry2: i niby się wydaje że różnica mała ...
a inne np mogły mieć 60 a teraz mają 100...
tak pytam bo nie wiem jaka jest norma u waas znaczy czy mniej więcej o 10 z reguły czy o 20... czy może 30 cm....
 
Ostatnia edycja:
reklama
U mnie 13 tydzień i.......9 kilo na +:zawstydzona/y: ale pocieszam się ,ze wcześnie schudłam o 10 kilo i najpierw muszę nadgonić swoją wagę:-D
Przy pierwszej ciąży był na końcu + 40 do dziś pamiętam moja lekarkę która prosiła mnie ,żebym ograniczała jedzenie ale wyniki miałam cała ciąże doskonałe :-D więc dała mi spokój:cool2:
 
Ja zaczynam 36 tydzień i waga mi stanęła na ok. 8+, niuńka szybko teraz przybiera a ja zaczynam chudnąć np. z buzi i nóg, wyjdzie na to że po ciąży będę szczuplejsza w niektórych patiach niż przed :tak:A lekarz mi nawet ostatnio powiedział że urodzę sporą dziewczynkę, minimum 4 kg :szok:
 
U mnie 13 tydzień i.......9 kilo na +:zawstydzona/y: ale pocieszam się ,ze wcześnie schudłam o 10 kilo i najpierw muszę nadgonić swoją wagę:-D
Przy pierwszej ciąży był na końcu + 40 do dziś pamiętam moja lekarkę która prosiła mnie ,żebym ograniczała jedzenie ale wyniki miałam cała ciąże doskonałe :-D więc dała mi spokój:cool2:

Podziwiam.... :tak::tak: a te 40 to szybko zrzucilas???? marze o tym zeby szybko sie mojego "bagazu"- tluszczu pozbyc :-)
 
Ja przed ciążą 48 kg, 158 cm. Teraz 19-20 kg na plusie czyli 67-68 kg!!! W życiu bym nie pomyślała, że tyle ja szczupak przytyję. Każdy kto mnie widzi mówi, że mam tylko brzuszek. Ha, mojej pupki nie widział, ramiona mi przytyły, uda mi się już łączą, łydki urosły, jest i druga broda, itd. Dziś w supermarkecie jakaś zakręcona laska mnie zaczepiła przy półce płynu do prania Perła, chyba była od jakiejś promocji i jej się nudziło : "Oj, to już chyba niedługo, bo brzuszek tak nisko", ja jej na to, że jakieś 3 tygodnie, "Oj, to może po prostu taki duży brzuszek", "Oj, a może bliźniaki".............:baffled: dzięki......"Oj, wogóle po Pani nie widać tych 20 kg", "Oj, z tyłu też nic nie widać" - jasne, tyłek mam jak murzynka, ja jej na to, że przed ciążą ważyłam niecałe 50 kg więc niech nie przesadza, że taka mała jestem, "Oj, ale z Pani szkieletor był" buhahhahahhahahhaha :dry:

Wariatka??? Wzięłam męża pod pachę i uciekłam. Całe szczęście, że nie mam problemu z samooceną i jak zawsze byłam szczupła to te moje 20 kg mi nie przeszkadza, ale co miałaby powiedzieć kobieta, która czuje się jak wieloryb w ciąży??? Jakby zareagowała na jej słowa?

Ps. mężowi też się dostało: "Oj, Pan pewnie też przytył" ahahhahahhahahahha :cool2:
 
ja waze ok 68 kg przy wzroscie 174 cm i moja siostra wredna malpa powiedziala mi ze jestem gruba i mam wielki tylek a i jeszcze dodala ze ona nigdy tyle nie wazyla nie pomyslala chyba ze to moze dlatego ze ma 22 lata i nigdy nie byla w ciazy :cool: ale musiala mi dogryzc bo zawsze wazyla wiecej niz ja chociaz jest nizsza ale moment sobie znalazla nie powiem
 
Ja znalazłam wytłumaczenie, dla braku przyrostu wagi:) Zbliżający się poród:-D
Uleńka, to co powiesz na wagę 44 kg przy wzroście 158??:-D I to ni była anoreksja.. Co prawda tyle ważyłam kilka ładnych lat temu, ale dużo w pracy spalałam. To były wysokie obroty..
Przed ciążą 50 kg, ale z naciskiem na duużo mięśni. W przelicznikach sportowych waga 48, przy 158 jest idealna:) To oczywiście również zależy od dyscypliny. Ja trenowałam lekkoatletykę i do tego się odnoszę..

Luandzia.. A niech ma ta Twoja siostra:-) Urodzisz, zrzucisz a siostra znowu będzie musiała być grubsza:tak:
 
reklama
Do góry