reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

reklama
To się ciesz, ze się mieścisz w spodnie męża:zawstydzona/y::sorry:. Mój waży 72 kg, a w pasie ma 80cm:eek::sorry::crazy:. Brakłoby mi tylko 40cm żeby się w nie zmieścić:zawstydzona/y::cool:

hehe Mamulica mam je niezapiete... ale chociaz na tylek wchodza :) do tego maksi dluga tunika sukienkowata i przy najmniej mi pasa nie uciska...;-)a w pasie rzeczywiscie mniejsza roznice mamy bo chyba z 10-20 cm :) choc w bluzy juz sie nie mieszcze :wściekła/y: a z racji tego okryc gornych brakuje :-(
 
ja mam 17 kilo na +... na szczęscie mam spodnie ciążowe w które jeszcze wchodzę ale tylko jedne bo w 2 juz nie wchodzę..... może dam rade jakoś w nich przechodzic....
 
ja mam 17 kilo na +... na szczęscie mam spodnie ciążowe w które jeszcze wchodzę ale tylko jedne bo w 2 juz nie wchodzę..... może dam rade jakoś w nich przechodzic....

ja tez cierpie na niedobor spodni a nie chce wywalac kasy na te ostatnie tygodnie. No ale brakuje mi kurtki i nie wiem co teraz. Na allegro wszystkie wygladaja jak kurtki na slonie, a te ladne plaszczyki sporo kosztuja :sorry:
 
u mnie juz prawie 10 na plusie...i tez mam coraz wiekszy problem ze znalezieniem czegos co moge wciagnac na tylek ;/
 
Ostatnia edycja:
ja kurtkę pożycze od kolezanki tzn taki mini płaszczyk bo nie opłaca mi sie kupowac takiego dużego bo mam zamiar wrócić do swojej dawnej wagi.... choć zobaczymy...
 
reklama
Do góry