reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

Dziewczynki ja mam 104cm w pasie, miesiac temu mialam 97cm.


Tez sie zastanawialam nad cywilnym wczesniej bo mieszkam w uk i bedzie problem ze zmiana dowodu bo to trzeba w Polsce, ale chyba damy sobie na luz...jakos mnie nie kreci przysiega po angielsku.....

Katrenki ja tez bralam teraz cywilny w Polsce. W Anglii to jakies takie nijakie, no i w Polsce taniej. Bo 84zl a w Anglii tez 85 ale funtow za sama ceremonie.

A znacie jakas diete z bialym pieczywem? Ja ziemniaki to jem bo jakos obiad bez ziemniakow bylby nijaki ale fanka ziemniakow nie jestem.
Za to kazdej postaci pieczywo (ale tylko to kaloryczne) pochlaniam jak nikt... poprostu nie moge przestac :zawstydzona/y: i nawet jak glodna nie jestem to siegam do polki po jakas bagietke, rogalika i chlebus :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Jejku, ja to może i miałam małą niedowagę na początku ciąży ale do teraz czyli do 27 tygodnia ciąży przybyłam już 14 kg i to najwiecej przyszlo w ciągu ostatnich 4 tygodni. Teraz ważę 72 kg. Co lepsze to mi wszytko w brzuch poszło. Lekarz jakoś mnie jeszcze z jedzeniem nie ogranicza. Jak oglądałam Wasze zdjęcia to jak patrze na siebei to mam wrażenie że mam dużo większy brzuch, a dzidzius jest jeden :)
 
29 tc i nadal tylko 4 na plusie... z czego przez ostatnie dwa tygodnie ani deko mi nie przybyło. Gin mówi, że mam się nie przejmować, bo póki mam apetyt i jem tyle ile potrzebuję, a malutka rozwija się prawidłowo, to nie ma powodu do zmartwień... a jednak brak mi tych przynajmniej ze dwóch-trzech kilo do przodu. A nie odmawiam sobie ani słodyczy, ani przekąsek między posiłkami i jem naprawdę sporo. Przed ciążą marzyłam o takiej możliwości, a teraz narzekam...
 
Dziewczynki ratunkuuuuu
Dzis pierwszy dzien 29 tygodnia i prawie 15 na plusie! W ostatnich 4 tygodniach przybralam 7kg w ostatnie 2 tyg 3kg, a ja naiwna myslalam, ze na 15 sie skonczy a tu przerazajaca wizja jakichs 50kg sie majaczy, ratujcie
 
ja tez 15 kg i prawie 29-ty tydzien...mam nadzieje,ze na 20 sie skonczy...
pocieszam sie, ze taki nasz urok...staram sie nie dolowac bo to nie dobre ani dla nas ani maluszkow a nic nie zmieni......
glowa go gory!;-)
 
Agusisko nie martw się tą wagą, ważne, ze z dzidzią jest wszystko ok. Ja w ciąży przytyłam ponad 25 kilo, dwa tygodnie przed porodem ważyłam juz 84kg. Mój gin powiedział mi, że po porodzie ciężko będzie mi zrzucić dodatkowe kilogramy.
Obecnie jestem już 3 i pół miesiąca po porodzie, do mojej pierwotnej wagi brakuje mi (+-)3 kg.
 
reklama
Do góry