reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

Mamulica - Zawsze sa ploty jak najpierw jest dzidza a potem slub...olac to...
U mnie jest odwrotnie moja druga polowa uwielbia podjadac i na poczatku ciazy znajomi smiali sie, ze to chyba on nosi nasza dzidzie:-)
 
reklama
Hej dziewczyny,gratuluje OPTYMIZMU :-) ja troszke podupadam pod tym wzgledem :tak: bo juz 22kg do przodu.Mam nadzieje,ze na tym koniec.A dzisiaj przy okazji smarowania mojej rozstepowej zeberki zmierzylam sie w "PASIE" i mam juz 132 cm.A jak to wyglada u was???
Moj P tez nadal daklaruje dozgonna milosc i to mnie pociesza :-):-):-) no i oczywiscie nie ma lepszej nagrody jak nasze Malenstwa.
 
U mnie 116cm ale z tego co widze na suwaczku to Ty juz jedna noga na porodowce jestes:-)a nam to po jeszcze kilka dobrych tygodni zostalo, wiec napewno cie dogonimy...jak nie przegonimy...:confused:
 
Mamulica - Zawsze sa ploty jak najpierw jest dzidza a potem slub...olac to...
U mnie jest odwrotnie moja druga polowa uwielbia podjadac i na poczatku ciazy znajomi smiali sie, ze to chyba on nosi nasza dzidzie:-)
He he tyle że u nas już jeden ślub był :-D Cywilny:-p I na zapowiedziach będzie to samo nazwisko:-D... I nie wiem czy ktoś się zorientuje że ja to ja:-p. Mało ludzi zna mnie pod nazwiskiem męża:-p
 
Tez sie zastanawialam nad cywilnym wczesniej bo mieszkam w uk i bedzie problem ze zmiana dowodu bo to trzeba w Polsce, ale chyba damy sobie na luz...jakos mnie nie kreci przysiega po angielsku.....
 
Tez sie zastanawialam nad cywilnym wczesniej bo mieszkam w uk i bedzie problem ze zmiana dowodu bo to trzeba w Polsce, ale chyba damy sobie na luz...jakos mnie nie kreci przysiega po angielsku.....
EEee my już mieliśmy przed ciążą... Tak tylko z powodu dzidzi bym się nie śpieszyła... Co za różnica? A na kościelnym mężulkowi zależało...
 
ja tez bym nie brala tylko z powodu ciazy, zaplanowalismy zanim wiedzialam nawet ze najpierw bedzie dzidzia a w sumie to sie teraz nawet ciesze, ze badzie juz z nami:-)
 
My mamy nasz wielki dzień w czerwcu:tak:Marzy mi się powrót do mojego rozmiaru (38) do tego czasu:tak: Nie wiem ,czy się uda... mam słabą siłę woli :-D
 
Martolinka, przede wszystkim chciałam Ci pogratulować suwaczka. Jestem osobiście z Ciebie dumna:-)
Widzę, że najtańsze wagi z Auchana są lepsze niż te z Tesco, moja działa bez zarzutu:-) Za 39,9 kupiona i to elektroniczna!!!
U Was śluby dopiero po dzieciaczkach, u mnie ślub i baaaardzo dłuuugo nic.. i tu niespodzianka. 1st baby urodzi się w 2 miesiące po 9. rocznicy ślubu:szok: Kosmos.
Życzę owocnego zrzucania kg:)Sobie też :-) Mogę polecić dietę ziemniaczaną, schudłam na niej 10 kg - kiedyś.. Ale to trzeba naprawdę ziemniaki lubić;-)
Jeżeli będę miała po ciąży taki apetyt jak teraz, to raczej schudnę.. Je głównie moja głowa, bo żołądek nie bardzo.. Wczoraj zemdliło mnie po 2 HIT'ach, ale jak:-(
Ale w końcu dziecku też się coś należy od życia, jakiś lodzik np:-)


 
reklama
Do góry