reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

Heheheh - dzięki więlkie :tak:
No i proszę - częstujcie się ;-)
pychaaaaaaa :)
imgres
 
reklama
Dziewczyny, to już się niebezpieczne robi:) Jak w realu.. Za chwilę nie będzie mi się chciało wyłączać komputera:szok:
Mary, wszystkiego naj naj:) W tym roku po raz pierwszy nie przejęłam się kolejnym roczkiem w plecy.. absolutnie czym innym mam szanowną zaprzątniętą:) A u mnie okrągło było:eek: A tak swoją drogą, z ciastem??? na wątku o wadze??
U mnie 9 na + przekroczona i pięty i kręgosłup się buntują.
Klaudzia, powiem Ci, że po Twoich zdjęciach nie widać tej wagi.
 
Dziewczyny, to już się niebezpieczne robi:) Jak w realu.. Za chwilę nie będzie mi się chciało wyłączać komputera:szok:
Mary, wszystkiego naj naj:) W tym roku po raz pierwszy nie przejęłam się kolejnym roczkiem w plecy.. absolutnie czym innym mam szanowną zaprzątniętą:) A u mnie okrągło było:eek: A tak swoją drogą, z ciastem??? na wątku o wadze??
U mnie 9 na + przekroczona i pięty i kręgosłup się buntują.
Klaudzia, powiem Ci, że po Twoich zdjęciach nie widać tej wagi.

mam dobry aparat ktory potrafi zdzialac cuda hehehehe. a tak wogole to zreguly staram sie ustawic tak zeby nie bylo widac, albo zdjecia ktore tu daje sa do pasa... uwierz ze kg widac dopiero od pasa w dol. :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
dzisiaj zanotowałam +9,1 kg :(( przez ostatnie 3 tygodnie 2,7 kg :(( trochę dużo, ale to pewnie przez to że muszę się oszczędzać i mam mało ruchu od tych 3 tygodni przez szyjkę :((( jakoś się trzeba pocieszyć :))
 
no a nie mowilam ze sie "powieksze???:-):-):-)" poczatek 30 tyg i juz nie 6 a 8 na plus:):-):-) a mała sie prezy niesamowicie:) choc powiem wam ze przerazona nie jestem .. bo mojego brata panna jest w 21 tyg i juz ma 10 na plus:)
 
No to ja mam problem z głowy:-D:-D:-D. Mój małżonek - lek. wet. specjalista rozrodu bydła da radę na pewno:-D:-D:-D. Martolinka, a może chcesz się do Mojego na poród zapisać:cool2::cool2::cool2:... Pełna obsługa, czyste oborowe siano gratis i sianokiszonka!!!!:-p:-D:-D:-D

Dopiero teraz zauważyłam Twoją propzycję i wiesz początkowo byłam sceptycznie nastawiona, ale teraz , gdy to widzę............. JA , WET W GUMIAKACH , ŚWIEŻA SIANOKISZONKA- WCHODZĘ W TO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1:-):-)
 
Dopiero teraz zauważyłam Twoją propzycję i wiesz początkowo byłam sceptycznie nastawiona, ale teraz , gdy to widzę............. JA , WET W GUMIAKACH , ŚWIEŻA SIANOKISZONKA- WCHODZĘ W TO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1:-):-)
Martolinka:-D:-D:-D!!! No to cudownie:-D:-D:-D!!! Powiadomię męża co by się nastawił:-D:-D:-D:-D!!! Swoją drogą, ale by mnie ochrzanił jakby widział co ja Wam wygaduję:-p:sorry::-D
 
reklama
Do góry