reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAGA naszych Słoneczek

My dzisiaj po szczepionce
waga: 10,100
wzrost: 80 cm
Akurat jak ja byłam to była kobieta z dziewczynką 6 tyg - ważyła 6,100 i miała 58 cm:szok: Moje dziecko tyle ważyło jak miało ok 5 mies i 65 cm:confused2:
 
reklama
nawet nie będę ważyła mojej biednej Agatki :sorry: na pierwszy rzut ka widać, że bardzo schudła! nawet sąsiedzi to zauważają, że mizerotka się z niej zrobiła :-(
 
Osinko - biedna Agatka ..tak się umęczyła..mama nadzieje że już jej lepiej ...niestety choróbska nasze dzieci osłabiają .:-:)-(.Antek po ospie tez mocno schudł niestety:-:)-(
 
już jest lepiej!!! :-)
w piątek nie było kupki, a sobotę jedna - ładna (Boże, nie przypuszczałam, że można cieszyć się z kupki;-))
lek na zatrzymanie biegunki Agatka już dostaje 1 raz dziennie

w piątek byliśmy u kontroli - dostałyśmy jeszcze maść z antybiotykiem, bo na szyjce zrobiły się ropne potówki (juz tylko ślad został:-)) i krople do oczu - strasznie ropiały od 4 dni, rano Agata nie mogła otworzyć oczów sama!!!

nie wiem, to jakiś koszmar, to moje dziecko dopadło wszystko na raz, to niewiarygodne wręcz:wściekła/y: ale jest już naprawdę rewelacyjnie


krople do oczu zakraplam najpierw Krzyśkowi, Agata obserwuje pilnie co robię, a potem lezy spokojnie i wrzucam kropelkę do oczka Guni :-)
(biedny ten mój mąż, ale musi wszystko najpierw on spróbować) - inaczej nie ma rozmowy z Agata:rofl2:
 
już jest lepiej!!! :-)
w piątek nie było kupki, a sobotę jedna - ładna (Boże, nie przypuszczałam, że można cieszyć się z kupki;-))
lek na zatrzymanie biegunki Agatka już dostaje 1 raz dziennie

w piątek byliśmy u kontroli - dostałyśmy jeszcze maść z antybiotykiem, bo na szyjce zrobiły się ropne potówki (juz tylko ślad został:-)) i krople do oczu - strasznie ropiały od 4 dni, rano Agata nie mogła otworzyć oczów sama!!!

nie wiem, to jakiś koszmar, to moje dziecko dopadło wszystko na raz, to niewiarygodne wręcz:wściekła/y: ale jest już naprawdę rewelacyjnie


krople do oczu zakraplam najpierw Krzyśkowi, Agata obserwuje pilnie co robię, a potem lezy spokojnie i wrzucam kropelkę do oczka Guni :-)
(biedny ten mój mąż, ale musi wszystko najpierw on spróbować) - inaczej nie ma
rozmowy z Agata:rofl2:

Cieszę się ze Agatka juz w lepszej formie :tak::tak::-D:-Da z kupki oj można się cieszyć... ja jestem najlepszym dowodem ..każdą kupę Antka badam wnikliwe wzrokiem ..jaką ma konsystencje ..czy dupka się nie zraniła i nie ma krwi a także czy śluzu nie ma ..ogólnie makabra....ale u nas ma się ku dobremu Dicoflor pomaga ..i oczywiście zmiana diety :tak:

Ale dobrze że Agatka ..patrzy na tate że on cierpliwie oczy zakrapla i potem ona ..zuch dziewczyna..:tak::tak::-D:-D:-):-):-)

A
 
Mokkate - Kuba wczoraj ważył 9800 - jak kurczak jakis lichy

- ale on też ruchliwy jest przeokropnie i niejadek do tego - chciałam od lekarki coś na poprawe apetytu ale nic mi nie dała ?????
 
reklama
Mokatte- moja Kinga dawno nie była ważona, więc nie wiem ile waży, ale przypuszczam, że na pewno nie więcej niż 9 kg. Już się tym przestałam martwić, tym bardziej, gdy widzę ile ona się rusza i biega.A apetyt ma dobry.
 
Do góry