reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAGA naszych Słoneczek

reklama
My też wczoraj byliśmy na szczepieniu. KAmil waży 11,5 kg, mierzy 84, but nr 23 od 2 miesięcy. Pani dr stwierdziła że droniutki i od odtatniej wagi tj w kwietniu przybrał 90 dag.
 
NO to my chyba bijemy rekord malej stopki:-DOla ma rozmiar 19- nosi te same buciki, ktore jej kupilam w marcu (jej pierwsze butki). A wazy powyzej 11 kg. Dokladnie nie wiem ile.
 
Kurcze a ja na szczepienie zapominam juz isc od tygodnia, jak wieczorem pamietam to rano wylatuje mi z glowy aby zadzwonic do przychodni, chyba wpisze w telefon na jutro:sorry2:
Co do stopki, to Karol przechodzil cale lato w sandalkach 21 i bylo wszystko OK, teraz przyszly chlody i pelne buty jakie mial w domku, nr 21, okazaly sie male, kupilam wiec nowe, rozmiar 23 :szok:
Waga jakos +/- 11kg ale dokladnie dowiem sie przy okazji szczepienia
 
młody stopy oddziedziczył po mamie - w tej chwili sandałki 23 są na styk, kalosze ma 25 - są za duże ale o to nam chodziło; musimy kupić mu jakieś buty na jesień - znowu stówka pójdzie...
a z wagą póki co nie mam pojęcia, bo jakoś daleko mi na szczepienie :) ale wybiorę się - obiecuję ;-)a 8.09 dziadek chce małego oficjalnie zmierzyć przyścianie aby zaznaczyć ile miał wzrostu kończąc półtora roku :-)
 
U nas sandalki sa w rozmiarze 24, ale domowe butki jeszcze w rozmiarze 23-Jas ma stopki jak kajaki-tylko nie wiem po kim po ja mam zaledwie38/39 a maz 43/44.
 
Ella butki zaledwie rozmiar 20, malutkie ma stopki ale za to takie puculowate, ze hej!:tak::-D Dobrze, ze tu clarks robi rozne szerokosci bucikow dzieciecych bo np. Bartki w Polsce sa na nia za ciasne!
 
w przychodni zważyli Kube i wyszło 9800 a później ważyłam go na dobrej elektronicznej wadze i wyszlo 10,700 :baffled: więc nie wiem ile waży ????? bo rozbieżność 1 kg to troche dużo - obstawiam dyszke

buciki mamy 23
 
reklama
Do góry