reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAGA naszych Słoneczek

reklama
Mateuszka buciki w rozmiarze 22 robią się już tylko na styk. Mierzy około 82cm a waży około 12kg.
Pozdrawiam
 
U nas buciki w rozmiarze tak 21 albo 22 ale to zalezy od rozmiarówki..ostatnio kupiłam Antkowi buciki z zary i było 21 a okazały sie małe...(strasznie zanizone) najlepszą i nadokładniejsza rozmiarówkę maja buty clarksa

A waga na mojej wadze jest 11 kg jak w przyszłym tygodniu pójdziemy na szczepienie będzie wazony wtedy się dowiem
 
buty 21 niestety zrobiły się na styk
waga około 10 kg
wzrost ponad 80 - ale pojęcia nie mam - ubrania kupuję 86, ale spodnie raczej jeszcze 80
generalnie ze spodniami mam problem bo wszystkie są dużo za szerokie w pasie i musi mieć ze sznurkiem albo z paskiem, a w 86 to dodatkowo na pupie wisi mu pusty worek:crazy:

a pieluch używamy nadal 4!
 
A odnoście pieluch to od jakiegoś czasu kupuje pieluchy Dada z Biedronki. Moim zdaniem są o niebo lepsze od pampersów, w których Mateuszowi robił się "kluch" między nogami i które obcierały go w pachwinach.
Używamy (tzn Mateusz używa:-D) rozmiaru nr 5, czyli 15-25 kg
 
A Karola, dama o numerze buta 19 :rofl2: używa pieluch z lidla, są extra! Polecam. Pampersów używaliśmy chyba tylko jedynek, a potem lidlowskich :-)
 
A moja gwiazda waży 11kg:-)ale jak ją już trzeba (niekiedy się zdaża) nosić to myślę, że tone.

Buciki to ma nr 21 z Bartka i są jeszcze ciut za duże (i dobrze:-))

A pieluchy to też 4 z pampersa:-)
 
reklama
Do góry