reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAGA naszych Słoneczek

reklama
my dzis po szcepiocne waga 15kg wzrost zapomnial go zmierzyc jutro to zrobie hmmm pani doktorowa jak go zobaczyla to pytala sie ile ma a ja jej ze skonczyl 17 mcy
a ile krzyku bylo matko jedyna nie dosc ze nie dal sie zbadac to jak go po brzuchu obmacywala i zajrzala do siusiaka to ja kopnał :-D:-D a kto jej kazal rece tam wklada w koncu to jego interes :-)
 
my dzis po szcepiocne waga 15kg wzrost zapomnial go zmierzyc jutro to zrobie hmmm pani doktorowa jak go zobaczyla to pytala sie ile ma a ja jej ze skonczyl 17 mcy
a ile krzyku bylo matko jedyna nie dosc ze nie dal sie zbadac to jak go po brzuchu obmacywala i zajrzala do siusiaka to ja kopnał :-D:-D a kto jej kazal rece tam wklada w koncu to jego interes :-)

ale wielkolud z Twojego Synka:szok::szok: :-) wygląda spokojnie na skończone 2 latka
 
Ostatnio przy szczepieniu udało się ustalić, że Filipek waży ok. 12 kg (nie dało się go zważyć... :-D), a mierzy 85 cm :-)

Aha: i kupiliśmy kolejne buciki, tym razem sandałki 22 :) Ale myślę, że jak niedługo będziemy kupować pełne butki to już 23 :)
 
moja Agatka spadła do 9800 po chorobach, z 11,800 :sick:
ale wczoraj ją ważyłam na wadze elektronicznej i waży 10,100 więc nie jest źle, a apetyt Agatce dopisuje :-)
 
reklama
my tez bylismy dzis na szczepieniu-niestety tutaj w zwyczaju nie maja mierzenia i warzenia wiec nie wiem ile wazy kacper:-(-chyba skusze sie na wage elektr.-jest w miare miarodajna?
 
Do góry