reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAGA naszych Słoneczek

moja Karolinka 12 lipca skończy 4 miesiące wazy 8 kg. i ma 66 cm. wzrostu
a jak sie urodzila to byla taka malutka (jak dla mnie) waga 3750 i 56 cm
bardzo duza jest sama nie wiem po kim:-)
zreszta wszyscy juz jak miala niecale trzy miesiace mowili ze wyglada na szesc
mam nadzieje ze przychamuje z tym rosnieciem"
juz powolutku zaczynam sie tym martwic a moj kregoslup odmawia posluszenstwa
kurczaki dlugo nie nacieszylam sie malenstwem;-)
 
reklama
moja córcia oliwka wazyła 3410 i 56cm a mój syn konrad jak sie urodził to miał3650 i tez56cm ale oliwka jak miała 1rok to wazyła 9kg i co wy na to chudzinka z niej i tyle takze nieprzejmujcie sie tak zbytnio waga bo dzieci niewszystkie sa równe kazde innaczej przybiera

Ja jak miałam rok to ważyłam 9,100. I Alan chyba taka chudzina po mnie:-D
 
Witam,

Moja Amandzia skończyła 16 miesięcy i waży 8190(dzisiejsze ważenie ale jest chora :( ma zapalenie ucha :(.Chudzina ale lekarze mówia że jest ok :)
 
Maga 13,5 tez nie jest tak zle moj chrzesniak mlodszy o Maja o 6 miesiecy juz przebil ja waga a jest sporo krotszy - smiejemy sie ze wyglada jak pileczka. Szwagierke to dopiero kregoslup boli.

Z wczorajszych pomiarow wyszlo ze Maj ma 87cm - mierzac sie Maja, kucala, stawala na palcach (ponad 90cm) stawala w rozkroku... 87 pielegniarka uznala za najbardziej zblizony do prawdy wzrost Maja. U nas Maj moze znowu zaczac nosic spodniczki w ktore kiedys brzuch jej nie wchodzil :) szczegolnie takie na szelkach. w pewnym momencie brzuch byl adekwatny do rozmiaru ciuszkow i niestety kilka spodniczek w pasie sie nie dopinalo, a teraz Maja sie na dlugosc wyciaga i brzuch maleje. Za to stopa rosnie i juz sandaly robia sie male a byly kupione troche wieksze.
 
Mokkate lumpa Maję biorą za dwulatka (i to chłopca często). Tylko babcie podwórkowe często komentują taki duży chłopiec a nie robi czegoś tam. Ja to olewam, ale niania zawsze je prostuje. Maja chyba wzrost po mamie odziedziczyła w zerówce na zdjęciu jestem o pół głowy wyższa od pozostałych (tych wyższych) dzieci.
 
reklama
Mokkate lumpa Maję biorą za dwulatka (i to chłopca często). Tylko babcie podwórkowe często komentują taki duży chłopiec a nie robi czegoś tam. Ja to olewam, ale niania zawsze je prostuje. Maja chyba wzrost po mamie odziedziczyła w zerówce na zdjęciu jestem o pół głowy wyższa od pozostałych (tych wyższych) dzieci.

:-D
a ja zawsze byłam jedną z najniższych......:-)
Martynka na dzień dzisiejszy ma ...72 cm wzrostu....
 
Do góry