reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAGA naszych Słoneczek

reklama
nie weim jak to jest bo dziecko w okoloicahc roku ma podwoic czy potroic wage????????
tego nie wiem bo jesli by mial potroic to 4600g*3=13,8 kg to moj ma nadwage :szok:
a jesli podwoic to ja juz sie nie odzywam :eek::szok:
 
nie weim czy on ciezki dla mnie normalny zawsze byl duzy ,
julka tez byla duza jak sie urodzila 4700wiec dla mnie to norma

jest ciezszy od corki kolezanki co jest trasz o 6 tyg marysia wazy cos kolo 10 kg
tylko ze jest nizsza po glowe prawie
 
Piotrek ja miał 15 miesięcy wazył 13,5 kg, Bartek wązy coś mniej - ale to przez choroby...

za to koleżanki trzylatek waży około 12 kg teraz, czyli w sumie mniej niż mój Bartek...

wszystko zalezy od malucha, Piotrek był jednym z wiekszych dzieci w grupie 4 latków (a ma 3 latka)
 
Jas wazy w tej chwili 12.9kg-i tez jest spory jak na swoj wiek-wzrostu mniej wiecej takiego jak dzieci 18 miesieczne.Co najlepsze jego kuzynka ma 3 lata i tez wazy 13 kg...Ale co sie dziwic ja tez jestem sporo przy kosci!
 
Kinga należy do filigranowych dzieciaczków. Waży coś ok. 9 kg ( nie wiem ile dokłądnie, bo ostatnio ważona była na początku kwietnia- wtedy ważyła 8,3kg)
 
viola, dlatego nie porównuj Antka z innymi dziećmi :-) Ja z porównań już się wyleczyłam i chyba zdrowsza jestem :-)
 
reklama
Kinga racja, ja też już tego nie robię:-)
Ja nie wiem dokładnie ile teraz waży Mateusz, ale wage urodzeniową potroił jak miał pół roku:rofl2:
 
Do góry