reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAGA naszych Słoneczek

reklama
My właśnie wrócilismy ze szczepienia, Mateuszek nawet nie zapłakał. Ma 5 miesięcy i waży 8450g :D
Pozdrawiam
 
a my powolutku do przodu w dniu 6 miesięcznicy dobiliśmy do rownych 7 kg :) (waga urodzeniowa 2800 więc podwojona, jestem spokojna)
 
Kasiula - mi pani doktor powiedziala ze 8 kg to duzo dla dziewczynki, ale w wieku 5 miesiecy (bo tyle miala Ola w momencie wazenia, dokladnie 5 miesiecy i 2 dni), a twoja corcia ma juz skonczone 6 miesiecy :)
 
reklama
no w sumie masz racje
ale jakos ciezko mi uwierzyc w to ze dziecko jest za grube ::) przeciez nie zajada czipsów i czekoladek tylko mleczko :)
 
Do góry