reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAGA naszych Słoneczek

reklama
kaśka najwazniejsze że wyniki Ok
a jak wyjdziecie ze szpitala to napewno apetyt Piotrkowi wróci

u nas waga pokazala dziś prawie 7800
więc waga urodzeniowa (3850) została podwojona :)
 
gratuluję wszystkim dzieciaczkom :) rośnijcie, rośnijcie
my będziemy w przychodni dopiero na początku września i ciekawe jak tam Milusiowa waga. Korci mnie by już wiedzieć, może przejdę się wcześniej tylko na ważenie???
 
wielkie dzięki za info. Muszę pojechać i coś ugotować dla Miłka, bo u nas w sklepach sama szklarnia i jakieś sztucznie pędzone, więc Miluś tylko na słoikach.
 
melduje szanownym ciociom ze bartosz ;P na dzien 22 sierpnia czyli 1 dzien przed skonczeniem 5 miesiaca wazyl 8, 600 :) pani dr pytala czy na pewno on ma 5 miesiecy czy nie jest moze starszy ;) ale to byla jakas na zastepstwie wiec mojego syncia nie zna :D

mam tylko pilnowac by w nocy byla przerwa 6-7 godzin miedzy mlekiem a mlekiem i jesli jest w miedzyczasie glodny to mam go oszukiwac herbata
 
reklama
Kuba w 4 miesiacu wazyl 9100 . Teraz mamy wazenie 12 wrzesnia wiec cos kolo 11 bedzie. Ciekawe czy nasz pediatra powie zeby go oszukiwac herbatka. Cos czuje ze Kuba by się nie dal oszukac. My w nocy jemy ostatnio co 2-3h od 21 i to maly ssie rowne pol godziny, a jak przypadkiem się odsune bo wydaje mi się ze juz spi to znow się przykleja. Wkładam mu smoka ale to nie zawsze pomaga. Ja juz jestem wykonczona tymi nocnymi kamieniami.
 
Do góry