reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAGA naszych Słoneczek

reklama
kelts pisze:
to moje dziecie malutkie przy tych waszych - "zaledwie" 6660 i 64,5 cm dlugosci - wszystko w normie.
dzis odwiedzila nas kolezanka z synkiem rowne 2 miesiace mlodszym od pauli - wazy on 7200 i miezy tez wiecej no i ma rozmiar stopy 13!!!
aja nie wiem jaki kamil ma rozmiar stopy :)
 
Catherinka, powiem Ci, że sama jestem w szoku :). Pediatra powiedziała nam, że ostatnio to 12-kilogramowe dzieciaczki się pojawiają i to młodsze od Krystianka o miesiąc. :)
 
Agawa, dzięki! To tylko będę dodawać do deseru, bo lepiej mu wtedy smakują jabłka i gruszki Hippa. W sobotę jadę na bazar do Grodziska, chciałabym kupić "od chłopa" dobre owoce i warzywa na zupkę dla Krystianka (wprowadzam w przyszłym tygodniu królika do jego diety). To co kupuję u nas na bazarze, to wszystko z Bronisz, więc różnie bywa z jakością.
 
Melduje ze Patryk w dzis tj w 6 miesiacu i 1 dniu wazy 7900 i mierzy 68cm. Przestalam sie juz martwic ze jest malutki i drobniutki bo widze ze pomalu dogania rowiesnikow.
 
reklama
Do góry