reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga maleństw...kwietniowa

wazenie na zwyklej domowej wadze, wyszlo 9 kg(kiedys bylol chyba z 10), i wydaje mi sie ,ze dziecie mi schudlo i sie wydluzylo:tak: zmierzyc sie nie dalo:baffled:
 
reklama
wlasnie wrocilysmy od pediatry..jest duzo lepiej , mamy jeszcze przez tydzien zazywac leki , ale mozemy juz wszystko robic ..no z basenu narazie tylko nici
zuzu ze wzgledu na chorubsko schudla znowu :
wzrost - 71,5 cm
waga - 8020 kg
lekarz dalej twierdzi zeby sie nie martwic bo jest pelna energi itd. , ale i tak sie troszke martwie
 
Silunia, nic sie nie martw. skoro lekarz mowi, ze jest wszystko w porzadku to tak widocznie jest! Jeszcze Zuzu nadrobi! a poza tym wyglada super i nie widac jakiejkolwiek niedowagi :-)
 
Sandrus- oby oby..bo wiesz kazda mama chyba woli widziec jak dziecko idzie do przodu , a nie cofa sie :) no nic poczekamy zobaczymy..nastepna wizyta za miesiac
 
silunia, nie zamartwiaj się!!! zuzu wraca do zdrówka, więc na pewno i apetytu nabierze, a co za tym idzie nadrobi straty...
 
Silunia nie przejmuj się , 8kg wcale nie tak źle moja ma ponad 10 ale ona zawsze była duża, a teraz jak Zuzu się poprawiło ze zdówkiem to nadrobi napewno:tak:
 
Pietrucha z dzisiaj:
waga 9 500 g
wzrost 74 cm

coś mi ten wzrost nie pasi, bo Piotrek nosi ubranka na 86 :baffled: Sz mówił, że młody się strasznie rzucał podczas mierzenia... nam się wydaje, że on dłuższy jest...
 
Wymiary mojego ziecia sa calkiem imponujace :-D ;-)

A ja nie mam pojecia ile Sara teraz wazy. Musze z nia podejsc do osrodka, zeby mi ja pomierzyli. Teraz troche schudla przez ta chorobe, ale z 9 kg bedzie wazyc.
Ubranka nosi na 86, czesc na 74.
 
reklama
Do góry