reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Waga Lipcowych Bobaskow

reklama
Mój Bartoszek ma 6 i pol miesiąca i tez wazy 10 kg, ważony wczoraj, zdjecia widziałyscie, wcale nie jest aż takim grubaskiem. Nie wiem ile mierzy ale go zmierze jak dorwe centymetr.
 
a Sławek 4 lutego skończył 7 mcy i waży 10,100:) długi 74-75cm:)

Ale widzę że nie tylko mój taki klopsik:);-)
 
Dziewczyny,ale smoki z tych Waszych dzieciaków:szok:
Karolinka dziś na domowej wadze ważyła 9 kg,ale każda waga inaczej waży. W piątek idziemy na szczepienie to podamy dokładne wymiary. Miesiąc temu miała 76 cm ciekawe ile teraz:tak:
 
Witam :-) Moja kruszynka waży niewiele ponad 6 kg. i mierzy 66 cm... :tak:

Twoja Kruszynka wcale nie wygląda na 6 kg. Obejrzałam jej galerię i jestem pod wrażeniem . Przede wszystkim małej modelki :tak:. Sarah jest prześliczną dziewczynką, taka radosna i słodka.
W ogóle zdjęcia są kapitalne, zarówno jakościowo jak i cała aranżacja. Jesteś może profesjonalną fotografką?
Mała będzie miała super pamiątkę. g
 
Twoja Kruszynka wcale nie wygląda na 6 kg. Obejrzałam jej galerię i jestem pod wrażeniem . Przede wszystkim małej modelki :tak:. Sarah jest prześliczną dziewczynką, taka radosna i słodka.
W ogóle zdjęcia są kapitalne, zarówno jakościowo jak i cała aranżacja. Jesteś może profesjonalną fotografką?
Mała będzie miała super pamiątkę. g

Dziękujemy za komplementy... ja i Sarah ;-) :-) Bardzo nam miło :tak:
Mój mąż jest profesjonalnym fotografem... ja mu tylko pomagam :-p, przygotowuję naszą małą modelkę do sesji zdjęciowych :happy:. Bardzo się ucieszył, że zdjęcia się podobają. Jeśli kiedyś będziesz w naszej okolicy (może wakacje za oceanem :-p) zapraszamy na sesję zdjęciową z Krzysiem.
 
reklama
Twoja Kruszynka wcale nie wygląda na 6 kg. Obejrzałam jej galerię i jestem pod wrażeniem . Przede wszystkim małej modelki :tak:. Sarah jest prześliczną dziewczynką, taka radosna i słodka.
W ogóle zdjęcia są kapitalne, zarówno jakościowo jak i cała aranżacja. Jesteś może profesjonalną fotografką?
Mała będzie miała super pamiątkę. g
Az mnie zaciekawilo i tez poogladalam zdjecia Sarah. Super zdjecia slicznej slodkiej dziewczynki.:tak:
Dobrze miec profesjonaliste w rodzinie.;-):-p
 
Do góry