reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga Kwietniowych Dzieciaczkow

reklama
Kaisrko no ladna wage maly osiagna moze dlatego za malo zelaza.
U nas 9.7kg w pajacu i z pieluszka (pusta:-))
a ze wzrostem to juz sama nie wiem, w 7m wyszlo mi ze mial 76cm -chyba cos pokrecilam- a teraz mi wychodzi 75cm (to co wogole nie urosl?), ale juz chyba zaczne go mierzyc jak stoi
 
no no Kasirko 10.700 to juz kawal chlopa :tak::-)

No Nikodem niewiem ile teraz wazy poltora miesiaca temu wazyl 9300 i 78cm.
Ale tak mysle ze 10 ma juz i moze juz 80cm albo i wiecej bo powoli z ciuszkow 86 wyrasta.
 
Anetko!
moja Wiki od samego początku powoli przybierała na wadze, ale najpierw jak była małą załapała infekcję dróg moczowych, a potem lekką anemię, wiec najprawdopodobniej to było przyczyną powolnego przybierania wagi. Teraz ma duży apetyt, ale przybiera też dosyć powoli, chociaż lekarz nie ma żadnych zastrzeżeń co do jej wagi. Cóż chyba już taka natura naszych dzieciątek:-)
Cieszmy sie że są zdrowe pogodne i pełne życia:-)
 
mona faktycznie kawal chlopiska z Patryka...mamusia dba dobrze o synusia i tak ma byc..:tak:
sami wysoki nam Nikos rosnie...na koszykarza go szykuj jak tak dalej pojdzie w gore;-)
a moja niunia tydzien temu w ubranku 9200 a wzrost jak dobrze zmierzylam 74cm
 
czesc mona!!! :-)

no Patryczek to zdaje sie najciezszy z towarzystwa :shocked2:
czym ty go karmisz? a on jest glodomorek, ladnie ci je, czy ma taka przemiane materi, ze tak wchlania?
 
M KTOSIA, Patryk jest na Nutramigenie ale juz tylko dwa razy dziennie oprócz tego jedna kaszka i obiadek i deserek, a w miedzy czasie jakiś biszkopcik lup chrupek kukurydziany. Ja nie wiem sama czy on głodomorek czy ma taka przemiane materii ale zjeśc lubi to fakt:-D. zawsze musi spróbowac tego co my jemy.
 
reklama
Do góry