reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga Kwietniowych Dzieciaczkow

reklama
Kasia widze ze nasze córcie podobna waga, twoja nawet wiecej a mlodsza 2 tygodnie :) i nawet jelitowke podobnie przeszly :)

a gdzie we Wrocku mieszkacie?? moze jakies spotkanko kiedys??
 
Witam
Ja również jestem mamą Kwietniowego Dzieciątka...Majeczka przy urodzeniu ważyła 4860 kg i mierzyła 60cm...teraz to już pewnie waży dobre 10 kg:-) słodki ciężar..
pozdrawiam wszystkie Kwietniowe Mamusie
 
mamamai witaj w gronie kwietnioweczek......moj Igor tez byl duzy 4086...a teraz od 3 miesiecy 9300 i ani drgnie...pewnie do roku to do 10kg nie dociagniemy
 
smart78 dzieci w tym wieku zaczynają raczkować,chodzić albo już raczkują lub chodzą dlatego też przyrost wagi nie jest aż tak widoczny...zawsze to parę deko mniej przy noszeniu :-) podobno dzieci mając rok powinny potroić wagę urodzeniową...
 
Witam
Ja również jestem mamą Kwietniowego Dzieciątka...Majeczka przy urodzeniu ważyła 4860 kg i mierzyła 60cm...teraz to już pewnie waży dobre 10 kg:-) słodki ciężar..
pozdrawiam wszystkie Kwietniowe Mamusie

a myslałam że mój był największy hihihi 4600kg i 60 cm teraz prawiw 11kg
 
reklama
Do góry