reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga Kwietniowych Dzieciaczkow

reklama
u nas na domowej wadze na te 9 miesiecy 9 kilogramkow :tak: mloda mi tak wyglada ani za szczupla ani za pulchna, tak w sam raz

jeszcze rzuce okiem na centyle--- idzie wg planu, powyzej sredniej centylowej :blink:
wg tabeli powinna miec 73 cm i tak pewnie tez jest (nie chce mi sie mierzyc a mala poki co idzie zawsze wg skali , wiec...)
 
Igor na domowej wadze ktora sie pokrywa z waga u pediatry wazy 9500 i mierzy 78 przez ostatnie 3 miesiace przytyl 200 g.......hhhmmmmmm chyba malo...ale jak on moze przybierac na wadze jak nie posiedzi nawet minuty na tylku:tak:
 
Hej:)
Jak przeczytałam Wasze posty odnośnie wagi maleństw to przyznam szczerze że sie pocieszyłam. Moja Wiki urodziła się drobna: 2880g i 52 cm a obecnie ma 9 miesięcy waży jakieś 7600 przy wzroście 76 cm. Bardzo często obcy ludzie dziwią się, że moje dzieciątko jest takie małe w tym wieku (pewnie myślą że ja wyrodna matka jeść nie daje). Ostatnio mała ma duży apetyt, ale też i dużo się rusza więc nie wiem czy da sie troszkę utuczyć.
Pozdrowienia dla wszystkich Mateczek drobnych maleństw:)
Dla pozostałych także oczywiście
 
No to jdzinko witam w gronie drobnych dzieci! Basia też nie urodziła się duża (3050 g.) a dzisiaj waży 7740 (dane z ostatniego wtorku), ale teraz przechodziła grypę żołądkową i martwię się, że niestety waga jej spadła przez te wymioty i biegunkę:-(
 
Moja Olka też mala się urodziła - 2680g. Teraz muszę ją zmierzyć, ale wazy około 8kg. Może delikatnie ponad. W piątek idziemy się zważyć do przychodni, to napisze co i jak.
 
A Kuba urodzil sie z waga 3215 g.......na poczatku stycznia bylo 7920 g
Widze ze malych maluszkow wiecej sie uzbieralo....razniej mi :-p
Kochane, a z czego u Was wynika niska waga? Taki urok, czy tez maluchy nie chca jesc? I jak z centylami u Was? U nas waga w 10 a wzrost w 50 :sorry2:
 
reklama
Widzisz Anetko-u nas waga w też w 10 cenylu, a wzrost (70 cm) w 25. Basia niedużo je, ale jak powiedziała pediatra-ona poprostu jest taki mały skrzacik:-) Jak ja byłam mała też taka byłam...
 
Do góry