reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga Kwietniowych Dzieciaczkow

reklama
anusia_ch a ile zapłaciłaś za pneumokoki(szczepionkę)

Kasirka,
dopiero doczytałam Twoje pytanie. Zapłaciłam 300 zł z 10% zniżką. Sczepionke kupowałam tak gdzie chodze z dzieciaczkami do lekarza czyli w LUX MEDZIE. W aptece tez mozna i wtedy jest koszt między 340 a 360 zł. Trzeba podać cztery dawki tej szczepionki. Drugą na początku września, trzecią chyba miesiąc po drugiej a czwartą około 2 roku życia. Oczywiście za każdą trzeba zabulić. Podsumowując koszt płatnych szczepionek to były dwie tzw. 5 w 1 - 250 zł, dwa razy Rotarix - 800 zł i pneumokoki - 300 zł. Razem 1350 zł, poprostu szok:szok:
 
Dziś Natalia kończy 3 i pół miesiąca. Waży 7090g, dwa tygodnie temu ważyła 6820, więc przybrała na wadze 270g. Moja duża dziewczynka... :-):-):-):tak::szok::laugh2:
 
A moj Kubala, jak sie wczoraj okazalo, wazy 6280. Niestety w ciagu ostatnich 3 tyg. przybral tylko 280, wiec troche za malo, i zaczynamy dokarmianko :tak:
 
anusia ja to jestem w szoku:szok:bo my w niemczech to wszystkie szczepienia i lekarstwa i badania dla dzieciaczkow gratisowo mamy:tak:wiedzialam ze w Polsce sie placi ale ze az tyle???:no:

A Emilka tydzien temu 6700 wazyla a wzrost dalej bez zmian:tak:malutka bedzie jak jej mamusia:tak:
 
reklama
szminka - u nas też gratisowo i w promocji więcej kłóć państwo funduje... ale my chcemy im tego oszczedzić:-D;-)

aaaaaaaaaaaaaaaa ale to chyba chodzi o te dodatkowo... pneumokoki i takie tam.............?
 
Do góry