reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga Kwietniowych Dzieciaczkow

reklama
Mojego Dawcia ostatnio ważyli 11 lipca i wazył 7100! a najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to ze syncio ma anemie a chłop z niego jak sie patrzy!!!


 
Mój Maciuś dzisiaj skończył 3 miesiące i waży 7kg ubranka kupuje już na 74:-)
 
IDLA no to ładna waga podobna to mojego Patryka. On obecnie wazy 7300.
Wszystkiego dobrego dla Maciusia z okazji trzech miesięcy.
 
My wlasnie wrocilismy ze szczepienia.
Kuba waży 5750 g (3 miesiące bez jednego dnia). Powiem szczerze ze myslalam ze juz z 6 jest, ta waga oczywiscie prawidlowa, maly przybiera tak jak ma....no ale jednak...

Poza tym wkurzylam sie bo pielegniarka w tej przychodni to jakas kretynka:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Zmierzyla Kube i mowi ze 74 cm...ja na to ze chyba sobie ze mnie zartuje bo ja wczoraj mierzylam i bylo 62. Okazuje sie ze ona jak mierzy to przyklada metr do wszystkich krzywizn ciala: czuli do szyji, wypietej pupy, zgietego kolanka itd. No powalona jak rzadko!!! I jeszcze mi to w ksiazeczke wpisala. Zapytalam sie tylko jak to mozliwe ze ubranka 68 sa mu za duze.....
Przy tej wadze jak by mial tyle centymetrow to by wygladal jak patyczak chyba :baffled: Kretyni!!!!!!!!
 
HANIU - Kuba jak byl mierzony po urodzeniu to mial 53 cm....wg mierzenia tej Pani z przychodni jak mial 1,5 miesiaca to mial 66 cm, a ubranka nosil rozmiar 56......a teraz 74????? Paranoja jakas, dziecko nosi ubranka 62, w 74 to by sie utopil. Poza tym w szpitalu nikt tak Kuby nie mierzyl. Juz sama glowke jak sie mierzy od czubka na okrągło to niezle sie centymetrowo rozni niz na prosto....Bez sensu.
 
reklama
główkę i szyję to może nie... ale od plecków widziałam jak taśme przykładają i jadą po ciałku aż do stópek... mi lekarka nie mierzy małego w ogóle bo mówi,ze się nie naciąga dzieci... ale ja sama taśmą... możliwie nóżki żeby miał prościutko i tak na oko wychodzi mi z 65cm
 
Do góry