reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Waga i wzrost styczniowych maluszków

Ja zważyłam Mata na wadze elektronicznej dla dorosłych (wlazłam z nim i bez niego) i mi wyszło równo 7kg (2 m-ce i 3 tygodnie)- ale on sporo je,bo na raz może wciągnąc nawet 180ml mleczka. W piątek idziemy na szczepienie, to też się dokładnie dowiem, co i jaki. A zmierzę go też w domu, to napiszę potem.
 
reklama
u mnie na elektronicznej wychodzi 6100,ale nie wiem,choc Alex juz taki ciezki jest ze ma w tych granicach napewno
w piatek idziemy do pediatry to sie zwazymy dokladnie
a dlugi 62cm(w koncu kupilam sobie centymetr:-))
 
A mój synuś na elektronicznej wadze dobił do 6kg,przy wzroście 61cm ... urodzeniowa 3700 ... we wtorek skończy 2 m-ce :-)
Nawet pediatra się lekko zdziwiła że taki byczek ;-)
 
Dzisiaj równe 2 miesiące i 2 tygodnie i równe 7 kilo na wadze:rofl2::rofl2::rofl2: Urodzeniowa 3260g.Mierzony też dzisiaj - 62 cm,ur.54 cm....Jest co nosić :-D
 
MadziuKrzysiu rośnie jak na drożdżach!! piękna waga!!
adivko:szok: 7 kilo łooo sporo to moja młoda to kruszynka 4480g;-)
 
Nieźle, nie zazdroszcze noszenia. Ja tam mega szczęśliwa, że Tusiek przystopował, choc przezyłam mały szok, bo ostatnio pstryknęłam mu zdjecie w spiochach w których jego brat chodził jak miał 2 miesiące wiecej niż on. Ja tam nic nie mam do wagi, bo Janek był 400 g lzejszy jak się urodził, ale sam wzrost mnie przeraża. No a podobno byli tej samej długości, w co coraz mniej wierze.
 
reklama
Adivko czym ty go karmisz ?

Cycusiem i butlą...i to nie ja go karmie on sam sie stołuje...:dry:
Już w tej chwili podaje mu specjalne mleko Humana 1 Plus Premium które jest zagęszczone,dla dzieci z silniejszym uczuciem głodu.Mleczko jest gęściejsze ale mniej kaloryczne od innych...Dzięki temu wytrzymuje mi 3 godzinki bez jedzenia...ale na raz wciąga 120 ml jak nic...:baffled: No cóż począć przecież nie odmówie mu jedzenia...
 
Do góry