reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Waga i wzrost styczniowych maluszków

moj Krystianek ma 10 tygodni i 6,8kg (waga urodzeniowa 3,24kg) fajny z niego pulpecik i pomyslec ze tylko na cycu...
 
reklama
Kurcze, niesamowite jak ten czas leci ....niedawno podziwiałyśmy brzuszki , a tu Kuleczka pisze ze malutka jutro kończy 3 miesiące ....eh
 
Tusiek 2 m. i 2 tyg. - 6500 g.

perla2212 to ja Ci noszenia nie zazdroszczę :-p. Mój na szczęście spowolnił przybieranie, bo wychodzi tylko 150 g na tydzień i bardzo mnie to cieszy, a mój kręgosłup jeszcze bardziej.
 
:) na szczescie w pore zaopatrzylam sie w chuste, rece mi nie odpadaja i jest to ogromna wygoda... naprawde polecam!
 
Duże te Wasze dzieciątka :tak: My idziemy w piątek na drugie szczepienie i wtedy się zważymy. Myślę, że będzie ok 5,5 kg (28 marca będzie miał 3 m-ce). Plecy, a zwłaszcza dół, bolą strasznie :baffled:
 
Moja coś mało przybiera podobno, 9 tydzień 5300, waga urodzeniowa 3980. Na cycu tylko jesteśmy, zjada mi ok 100-130g (ważę, ją przed i po karmieniu), czasem 70-80g, i więcej nie chce.
 
Marylion na jakiej podstawie ktos stwierdzil, ze Karolcia malo przybiera? Wg wszystkich wskaznikow(siatki centylowe i przyrost masy na tydzien) mala ladnie przybiera.
 
reklama
Do góry