reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

waga i wzgrost naszych kruszynek

Mi naszczescie zdarza sie raz dziennie ponosic na raczkach a tak pieknie lezy czy zasypia sama w lezaczku,a jak nie chce to ewent klade ja na kolana i tak bujam az zasnie..tfu tfu odpukac,zeby nie zapeszyc, cud miod :-)

twu twu u nas tez, zupelnie inaczej niz z Olisiem-sam zasypia, pieknie sobie lezy w lezaczku ajjj zycie...:-):-p:-):tak:

Adi waga 6010, wzrost 62 cm:-)
Tola Lee wow!!! moj to kruszynek przy Twoim:-D:-D;-)
 
reklama
Princi u mnie jest dokładnie to samo tfu tfu
Usypia w łóżeczku (najpierw oczywiscie z 15 min. gada do karuzeli) :-D, a jak nie może zasnąć to siadamy sobie na bujanym fotelu i się przytulkamy chwilkę aż się wyciszy mój Aniołek i hop do łóżeczka. Ale nie zawsze było tak pięknie, skok 8 tygodnia był masakryczny, no ale to już na szczęście za nami :-)
 
Wyniki morfologii i bad moczu OK:)))
No i waga trochę ruszyła do przodu:))) przez 2 tygodnie 350g:-)

4 miesiące i 11 dni i mamy na koncie 5700:)))
A gdzie tu do tych 9-cio -kilowców:confused:
 
o jej gapcio!!!moje jest z 2 wrezsnia czyli prawie jak Twoje....a 5 kg to mialo po pierwszym meisiacy chyba....waga urodzeniowa 3350.....no mze po poltora miesiaca......achhhhhhhh zazdroszcze i to bardzo...
 
o jej gapcio!!!moje jest z 2 wrezsnia czyli prawie jak Twoje....
...czyli dokładnie tak jak moja Alicja:tak::tak::tak: 2 wrzesień:)

Ja jestem malutka 150cm, mąż też wysoki nie jest....obstawiam, że i córka będzie z tych drobniejszych...stąd ta waga:) I nadziwić się nie mogę jak wy kobietki wytrzymujecie te 7-8 kg klocuszki:szok:
 
reklama
Oli to chyba te dzieci z 9 ego takie aniolkowate :-D:-D:-D
yhy :tak::-):-):-):-)
.

Ja jestem malutka 150cm, mąż też wysoki nie jest....obstawiam, że i córka będzie z tych drobniejszych...stąd ta waga:) I nadziwić się nie mogę jak wy kobietki wytrzymujecie te 7-8 kg klocuszki:szok:
Oj nie tak!! Moj M urodzil sie z waga 2600, zawsze byl drobniutki a teraz jest kawal byka:-D:-D:-D
 
Do góry