reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wymiary naszych dzieciaczków :)

Lena też bezmleczna - w sensie picia mleka, tylko na śniadanie płatki z mlekiem wsuwa.
my po bilansie:
waga kurcackowa ( chociaż może i kurcacek nas już przegonił ) - 9,7 kg
wzrost też 3 centylowy - 85 cm.
Generalnie ok, tylko miałam nadzieję że ona już tą 10 kg przekroczyła, bo tyle je.....no ale cóż.
W bilansie mamy zaznaczone - waga prawidłowa :-)
Pani powiedziała że skoro od urodzenia lecimy w okolicach 3 centyla to jest to prawidłowo i tyle.
 
reklama
no mleko nie jest zdrowe na dłuższą metę, Ika pije rano kakao ale ostatnio nie zawsze chce
a Cinek, cóż, ograniczyłam m u już mleko wieczorem bo w nocy i tak pije a spróbujesz mu w nocy nie dać to jesień średniowiecza jest, no i pije rano
 
Maciuś też mleka nie pije.Płatków z mlekiem tez nie je.W zamian za to je serki i jogurty,czasem na kolacje kaszkę,a ostatnimi czasy hitem jest serek wiejski oczywiście bez chlebka
 
Misia pije mleko rano i wieczorem. Jogurtow za bardzo nie chce. Rano ledwo otworzy oczy wola "mama mleko zuk Misi"(zuk - zrob)
 
u nas picie mleka jest nadal na topie i Mały pije mleko rano i wieczorem po 240ml, często też budzi się nocy na mleko, a nie raz ma takie dni że na noc wypija 2 butle po 240ml!!! co do wzrostu to Antoś ma 87cm i pani dr wpisała 50centyl, ale zrobiła strzałkę w dół, że za niski!
 
No niby na 10 centylu jest,ale lekarka twierdzi że jest super rozwinięty i mamy się nie przejmować :) rodzice niscy są to po kim ma być wysoki :p a waga no cóż jakbym tyle biegała to też bym była szczypiorek :)
 
reklama
Lena też bezmleczna - w sensie picia mleka, tylko na śniadanie płatki z mlekiem wsuwa.
my po bilansie:
waga kurcackowa ( chociaż może i kurcacek nas już przegonił ) - 9,7 kg
wzrost też 3 centylowy - 85 cm.
Generalnie ok, tylko miałam nadzieję że ona już tą 10 kg przekroczyła, bo tyle je.....no ale cóż.
W bilansie mamy zaznaczone - waga prawidłowa :-)
Pani powiedziała że skoro od urodzenia lecimy w okolicach 3 centyla to jest to prawidłowo i tyle.


EEeeee, to Lenka lasencja jak niewiem:tak:Podobnie jak Natasia tylko ciut wyższa i ciut cięższa. Klub modelek: Lenka, Flo, Olga, Tosia, Natalka:-D

U nas 8900g i 80cm wzrostu. Mierzone w domu.
We wtoreki dziemy na bilans. Zobaczymy co pani doktor powie.

Widzę że więcej bezmlecznych maluchów mamy.
Martwiło mnie trochę że Tasia nie pije już wcale mleczka. Ale nadrabia jogurtami i serkami. Nie jest tak źle. Najgorzej że mnięska wcale nie je. Czasem jakiś plasterek polędwicy no i parówki:baffled: Żadnego konkretnego mięska pod żadną postacią.
Wasze też tak mają?
 
Do góry