reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada Serca Zespół Downa u Plodu

Pogadaj z lekarzami że musisz pojechać do domu na dzień dwa.. Powiedz że masz wizytę u psychologa nape zrozumieją. Dokładnie wróc do domu. Spędz czasu dziećmi. Wyrwij sie bo oszalejesz. Tak. Się nie da żyć. Ja bym nie wytrzymala 14miesiecy bitych w szpitalu.. Każdy powrót do domu mnie naladowal do walki
 
reklama
Tylko że oni się boja bo ja miałam covida, boją się że znowu mogę im przywieźć z domu covida. Bo ostatnio jak siostra przywoziła mi rzeczy choć ona i tak że mną nie mieszka, to pielgniarka pytała czy ona jest z tego samego gospodarstwa.
 
To może na ściemniaj im że mąż i dzieci są w domu i Ty jak pojedziesz to nigdzie nie będziecie wychodzić.
 
Tylko że oni się boja bo ja miałam covida, boją się że znowu mogę im przywieźć z domu covida. Bo ostatnio jak siostra przywoziła mi rzeczy choć ona i tak że mną nie mieszka, to pielgniarka pytała czy ona jest z tego samego gospodarstwa.
W szpitalu jest na rękę pielęgniarkom że matka jest z dzieckiem, mają mniej pracy. Jedź do domu. Starsze dzieci też Ciebie potrzebują. Najmłodsza sobie poradzi. Na pewno ma fachową opiekę. Jeśli byłoby znaczne pogorszenie poproś o telefon ze szpitala. Ja dzwoniłam codziennie pytać o stan dziecka. Świata się nie zbawi, nie ma idealnych rozwiązań. Wiele matek musi wrócić choć na chwilę do domu. Sytuacje rodzinne są różne.
 
Kurcze :( ciekawe czemu tak zrobili..

A tak to wogle jak się czujesz? Jak mała? Jak dzieci w domku sobie radzą bez Ciebie?
 
reklama

Podobne tematy

Do góry