reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada Serca Zespół Downa u Plodu

reklama
Ja się ostatnio nie udzielam ale czytam co u Was. Dużo zdrowia dla Ciebie i małej żebyście mogły jak najszybciej opuścić szpital. Ja na prawdę bardzo cię podziwiam bo wiele tego masz na głowie. Bardzo mocno kibicuje i jeżeli będzie na was zbiórka to na prawdę chętnie pomogę. Jeszcze raz dużo zdrowia i siły bo dla mnie to jesteś siłaczką.
 
Malej się pogarsza, miała gorączkę w nocy, dostala leki na obkurczenie oskrzeli, inhalacje bo cała jest przytkana, saturacje ma słabsze, i zalegania na prawym płucu, od poniedziałku ja leczą a nic to nie dało, nie wiem w jakim stanie z tego wyjdzie i czy wogole wyjdziemy ze szpitala, boję się że nieprędko lub że będzie wymagać respiratora w domu...
Hej jak tam zdrowko? Jak sobie radzicie?
 
Matko, biedne.... moze to jednak covid tylko test w zlym momencie?
Trzymam kciuki by szybko trafili na odpowiednie leczenie i szybki powrot do zdrowia.
Odzywaj sie jak masz chwilke , czakam na wiesci.
Ty jak sie mssz?
 
reklama
Do góry