reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wada letalna mojej córeczki....

@Blackberry @Heda
Dziękuję za życzenia
@anetka303
Ktoś gdzieś o mnie już wspomina? Moja Tosia robi furorę ;) wróciłam do pierwszych kilku wpisów i sama ryczałam. Niesamowicie mi się to czyta po kilku miesiącach Tak. rodzilam w wojewódzkim, teraz jeździmy z Tosią do dziecięcego. Świetny szpital swoją drogą :)

Jestem otwartą osobą, chętnie zawsze z kimś pogadam :) Poznałam przez forum kilka świetnych kobiet, mam. Jeżeli ktoś ma ochotę napisać, śmiało. Dni mi tak pędzą, że nie zawsze znajdę czas żeby odpisywać na bieżąco. Myślami jestem z kilkoma z Was, z którymi w prywatnych wiadomościach wymieniam więcej niż kilka słów. Doba jest za krótka na to wszystko. A to forum, ten wątek, stał się dla mnie ważny, nie potrafię tego ubrać w słowa. Mogłabym to chyba nazwać pewną formą terapii. Nie bede ukrywać, że na codzień jest po prostu trudno.

Co do Kajetan. Rozmawiałam dziś z rejestracją. Wstępny termin 27 luty. Jednak wysłałam maila z naszym zaświadczeniem z ustawy "za życiem". Termin musi się znaleźć do 2 tygodni. Bardzo miła Pani w rejestracji sama powiedziała, żeby to dosłać to gdzieś nas wciśnie.
Obawiam się tego wszystkiego, ale...... Przecież nie będziemy ciągle do Tosi krzyczeć :D musimy przez to przebrnąć, żeby mogła do nas już niebawem gaworzyć

Musze spać.... Na dwie godzinki... . Później pokaże Wam coś extra ;)
 
reklama
@Itsaris niech towarzyszaca ci obecnie magia oczarowuje twoje zycie zwlaszcza nadzieja, zdrowiem i miloscia. Wszystkiego dobrego na Swieta i na kazdy zwyczajny szary dzionek [emoji319][emoji313][emoji738][emoji320][emoji178][emoji312][emoji319]
 
Kochana ja tez jednym tchem wczoraj was czytalam, z usmiechem, ze lzami na zmiane, jak wiekszosc nowych dziewczyn z ostatnich kilku dni podejrzewam ze z watku o ivf. Tak to wlasnie tam dziewczyny nas z wami 'zapoznaly'. Trzymam za was mocno kciuki i oby te swieta byly spokojne duzo zdrowka dla malej, cudownej Tosieńki :**
 
U Tosi był w tym tygodniu Mikołaj już dwa razy!!
Od forumowej cioci DareToBe :) i z fundacji charytatywnej Mitsu Maniaki :) obydwie przesyłki były wielką niespodzianką, niezwykle miłą ♥️
Tosia jest wyjątkowa, przyciąga dobrych ludzi :) bardzo, bardzo dziękujemy
 

Załączniki

  • IMG_20181221_114450_842.jpg
    IMG_20181221_114450_842.jpg
    977,2 KB · Wyświetleń: 951
  • IMG_20181221_112035_458.jpg
    IMG_20181221_112035_458.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 960
Chciałabym złożyć Wam wszystkim, Tobie dzielna Mamo @Itsaris , Tosience ale także wszystkim Waszym czytelniczkom, a w szczególności @Destino i maleńkiej Helence dużo dużo zdrowia, miłości i ciepła w te Swieta.Niechaj te pierwsze, zamienia się w kolejne i tak dalej.Zycze Wam, Mamom dużo siły i zdrowia oraz radości z rzeczy prostych i niewielkich, które razem składają się w wielką milosc.
 
@Destino dla Ciebie również najlepsze życzenia na Święta, spokoju i radości

Dziewczyny, miło mi za taki odzew z Waszej strony. Nie spodziewałam się, że moja i Tosi historia będzie tak kogoś poruszać.

Chciałabym Wam wszystkim życzyć aby te Święta były wyjątkowe, tak jak i moje :) Wśród najbliższych, tych których kochamy. Jest to wyjątkowy czas, warto się zatrzymać i złapać te chwilę. Te święta już się nie powtórzą, będą jedyne, wyjątkowe - dla każdej z nas. Każda ma swoją historię.
Życzę Wam radości i spokoju.
Tosiaczek też składa życzenia wszystkim forumowym ciociom, dziękuję za wszystkie dobre słowa :)
♥️♥️♥️
 

Załączniki

  • _20181221_232457.JPG
    _20181221_232457.JPG
    550,2 KB · Wyświetleń: 967
  • _20181221_232611.JPG
    _20181221_232611.JPG
    863,4 KB · Wyświetleń: 966
Jest cudna! A świąteczna sesja rewelacja- ta piękna opaska, czerwona tutu - kwintesencja słodkiej dziewczęcej elegancji :) A to zdjęcie jak tak patrzy w obiektyw- widać jak Tosia zaczyna być coraz bardziej kontaktowa :)
Dziękuję w imieniu całej mojej rodziny za życzenia i życzę Wam, żeby Święta minęły wam w codownej rodzinnej atmosferze, w otoczeniu najbliższych, w pełni zdrowia - masz rację, że to tyczy nas wszystkich trzeba czerpać garściami z tego co jest bo nigdy się już nie powtórzy :) Dla nas to też piękny czas, bo to też pierwsze święta mojej Kai - patrząc na Wasze zdjęcia bardzo żałuję, że nie zrobiliśmy takiej sesji, pamiątka byłaby na całe życie.
A o drobiazgach to już Ci pisałam, strasznie było mi miło móc zostać Tosiowym Mikołajem :D
Jeszcze raz: wesołych, najweselszych Świąt!
 
reklama
@Marciątko to dałaś mi pytanie :D wydaje mi się że włoski ma ciemny blond, rosną jej ciut jaśniejsze niż te co już miała od urodzenia :)
A w tym wszystkim pewnie zapomniałam napisać o pierwszych spacerach :) byłyśmy, kilka razy po pół godziny, mieszkam przy samym lesie, także spacer leśnymi ścieżkami :) przygotowań było więcej jak samego spaceru ;) Tosia spała jak wózek był w ruchu, w sumie jak w jest w foteliku i ruszam samochodem to też dwie sekundy i śpi hehe teraz miałyśmy cały tydzień rehabilitacji, więc bez spacerów, tylko wyjazdy do szpitala.
Wczoraj wyrawalismy się we 3 po raz pierwszy. Tak na chwilę do apteki i empiku, ale z wózkiem. Tata bardzo chciał :) pierwszy raz był z wózkiem, taki dumny jak paw chodził :D miło było tak choć na chwilkę się wyrwać :)
@DareToBe a ile ma Kaja? :) zróbcie sesje rodzinna po świętach, cudowna pamiątka. Dla mnie szczególnie ważne żeby zatrzymać te chwile na zawsze. Myślę, że jak dla każdej mamy :)
Mamy też zdjęcia tak "zwykle" na czarnym tle.
 
Do góry