reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W staniku czy bez?

zależy jaki się ma rozmiar, ja mam B więc bez problemu mogę chodzić po domu bez stanika, mój chlopak to lubi. ale jesli uprawiacie jakiś sport, biegacie, polecam wtedy zakładać stanik.
 
reklama
Najwygodniej śpi mi się bez stanika ale przed trudnymi dniami z racji większego biustu czasem zakładam materiałowy delikatny stanik żaby piersi tak nie bolały.
 
Hmm nie wiedziałam, że można spać w staniku:) Mnie wygodniej jest bez (nie tylko spać), ale jak komuś lepiej z, to czemu nie:)
 
... :) weszłam w wątek, bo pomyślałam, że chodzi o seks.. w staniku, czy bez.. hahahaaa.. chociaż.. ja właśnie z karmienia wychodzę i to wcale nie jest śmieszne.. ;)
a w tak serio :) spanie - już bez, ale przy pierwszym karmieniu to mogłabym łóżko mlekiem zalać, tak, że i stanik i wkładki obowiązkowo! ale mało to było wygodne..
 
Laura, ja tak samo :p Karmiąc przez pierwsze 9 miesięcy obowiązkowo spałam w staniku, bo musiałam wkładek używać, teraz jak się karmimy 2 razy na dobę, to nie potrzebuję (wreszcie!!!) :-)
 
Ja podobnie jak dziewczyny wyżej .
Początki karmienia stanik i wkładki w nocy obowiązkowo , na szczęście kończę karmienie i już łóżka bez stanika nie zaleje:-D:-D:-D - także już BEZ zdecydowanie.
 
reklama
Do góry