reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W staniku czy bez?

reklama
Ja też sobie nie wyobrażałam spania w staniku, ale jak zaczęłam karmić to nie było wyboru :/ do tej pory leci ze mnie czasami, ale kupiłam sobie taki stanik jakby sportowy który mnie nie uciska i śpi mi się o niebo lepiej
 
A ja śpię w staniku z innego powodu. Mam duże piersi, po ciąży to już w ogóle i nie powinnam spać na brzuchu, żeby ich nie "spłaszczać", ale bardzo tak lubię, a stanik sprawia, że to niewygodne ;) i po problemie.
 
Ja należę do małobiusciastych i zaraz po powrocie do domu zdejmuję stanik i w domu wcale nie używam stanika.
 
Też śpię bez-wydaje mi się, że to generalnie o wiele zdrowsze niż takie spanie w staniku.
Zresztą wieczorem ma być luźno i wygodnie, a nie tak jak za dnia :)
 
Ja pod koniec ciąży oraz w trakcie gdy karmiłam musiałam nosić stanik bo dosłownie lało się. A to, że piersi urosły naprawdę sporo to był kolejny czynnik. Także bez stanika ani rusz.
 
reklama
Nigdy nie spałam w biustonoszu.Mało tego,zdejmuję go jak tylko wracam do domu.Nie lubię go i nie potrafię się przywyczaić.Mam mały biust,nosze go tylko po to by mój biust wydawał się większy przy obcisłych ubraniach.
 
Do góry