reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W lipcu na testy sikamy ⏸️ 🎉 i swoje marzenie spełniamy 🤰🏼👶🏻

reklama
A ja mam pytanie z innej beczki. Mycie okien. Słyszałyście o scierkach Jemako? Warto? A może macie inne godne polecenia?
Ściągaczka + czyściwo (ręcznik papierowy nie pozostawiający paprochów). Teraz też kupiłam ścierki od cleanblue_octopus i zapowiadaj się dobrze, ale jeszcze za krótko testuje.
 
Ja tylko raz próbowałam tej kuchni i to wszystko z poświęcenia dla psiapsi. Organizowałam jej panieński w klimacie hinduskim. Strój tylko dla niej bo drogie bardzo były, a był to czas zaraz po szkole więc musiało być budżetowo. Gotowaliśmy same, robiłam jakieś pierożki, nie pamiętam już jakiś, ale w ciul roboty (były jakoś specjalnie zawijane) i do tego mała dostępna w ten czas przyprawa gram masala - musiałam ją samą stworzyć. Ogólnie potrawa wyszła mało estetyczna, ale bardzo smaczna, może poszukam co to było i zrobię jeszcze kiedyś 🙂
Ja na moim panieńskim miałam obiad w hinduskiej najpie bo kocham tą kuchnię :D ale w domu nigdy nie mog zrobić tak jak w knajpie. Więc chodzę do knajp i najadam się po korek.
Ale w ogóle super klimat panieńskiego!
 
reklama
to mąż siostry musi mieć typowy polski obiad, czyli ziemniaki plus mięso. Żadnych makaronow ani ryżu nie tknie 🤦 czasem jej współczuję. Mój też może jeść 3 dni to samo. Już się przyzwyczaiłam że wiem co lubi a czego nie i staram się tak dobierać żebysmy oboje to zjedli. Ja np bardzo lubię sos pieczarkowy, w ogóle pieczarki pod każdą postacią, a on nie i jest konflikt 😏 ale jak chce sobie zrobić taki sos to wtedy jemu wymyślam np fasolkę po bretońsku albo cos innego, czego ja nie lubię 🤣 mam nadzieję że młody nie pójdzie w ślady ojca bo się zastrzelę 🙈 chociaż widzę że raczej idzie w moje ślady (oby)
Czyli gotujesz dwa obiady?? Jak mojemu nie pasuje, co zrobiłam, to sobie sam robi to co umie (czyli niewiele :p ) np. kluski z twarogiem.
to ja poza mięse, nie cierpię tej osranej rukoli. Ale to chyba już każdy na świecie wie :D
a jak na złość wszystlo w knajpach nią sypią...
Ja nie trawię kolendry świeżej, a te teraz modna jest, więc wszędzie ładują 🙄
 
Do góry