reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W lipcu na testy sikamy ⏸️ 🎉 i swoje marzenie spełniamy 🤰🏼👶🏻

tak premom sama sprawdza moc wybarwienia ;)
Owulaka się NIE powinno robić z pierwszego moczu i tak jest w instrukcji np. owulakow z domowego laboratorium

Tak naprawdę najlepiej robić kilka dziennie, ja tuż przed owu robiłam po 4-5 dziennie nawet
jeszcze dopytam….. paskowe testy myśle zacząć od jutra albo poniedziałku tj 7 lub 10 dzień cyklu a za ok 6 dni ten elektryczny i z nim wiem wszystko tj z rannego sikanka ale te paskowe z wieczornego i minimum 2 h nie pic nic i teraz czy ta aplikacja ładnie zczyta test mimo lampy ? Czy lepiej rano w apke go wrzucać ? Tylko czy nie wyblaknie …🤦🏽‍♀️ przepraszam jeśli to głupie pytanie ale ja z testami nie mam doświadczenia do ovu
 
reklama
jeszcze dopytam….. paskowe testy myśle zacząć od jutra albo poniedziałku tj 7 lub 10 dzień cyklu a za ok 6 dni ten elektryczny i z nim wiem wszystko tj z rannego sikanka ale te paskowe z wieczornego i minimum 2 h nie pic nic i teraz czy ta aplikacja ładnie zczyta test mimo lampy ? Czy lepiej rano w apke go wrzucać ? Tylko czy nie wyblaknie …🤦🏽‍♀️ przepraszam jeśli to głupie pytanie ale ja z testami nie mam doświadczenia do ovu
Ja robię testy owulacyjne zawsze z drugiego siusia. Rano wstaje, korzystam z toalety, potem wypije max szklankę wody i kawę i w ciągu jakiś dwóch-trzech godzin testuje. Potem w ciągu dnia nawet jeśli staram się nie pić to mocz już zawsze mam mocno rozwodniony i testy wychodzą słabo. Najlepiej siusiaj do jakiegoś kubeczka przezroczystego i kontroluj kolor 😅
 
jeszcze dopytam….. paskowe testy myśle zacząć od jutra albo poniedziałku tj 7 lub 10 dzień cyklu a za ok 6 dni ten elektryczny i z nim wiem wszystko tj z rannego sikanka ale te paskowe z wieczornego i minimum 2 h nie pic nic i teraz czy ta aplikacja ładnie zczyta test mimo lampy ? Czy lepiej rano w apke go wrzucać ? Tylko czy nie wyblaknie …🤦🏽‍♀️ przepraszam jeśli to głupie pytanie ale ja z testami nie mam doświadczenia do ovu
Ja robię paski tak jak dziewczyny wcześniej pisały z 2 sika, jak blisko piku to później przy sikaniu patrzę czy nie jest rozwodniony, jak nie jest to robię test, jak woda to czekam na kolejnego sika :p Do premom wrzucam od razu po upłynieciu czasu jak zejdą różowe cienie. Cykam w łazience na zlewie i nie ma problemu ze światłem czy rano czy noc i zczytuje je całkiem nieźle :)
 
Jeśli ten test robi mnie w chuja, to przynajmniej do soboty (wtedy beta) będę miała chwilę głowy wolnej od staraczkowych myśli. Bardzo tego potrzebuję ...przedwczoraj rano 10 dpo biało na pinku. Ten ze szczocha przed chwilą.
Łapy mi się trzesą

Zobacz załącznik 1544143
Wow wow wow nareszcie coś cudownego na wątku staraczek się zadziało 😍😍😍
 
Ok dzięki za podpowiedzi to może ja będę tez robiła z 2 tym bardziej ze będzie mi łatwiej bo po wstaniu robię raz później pokręcę się i po jakiś 30 min 2 raz muszę a z reguły wypijam tylko szklankę wody to powinno być ok ;) i łatwiej ;)
 
które dokładnie ? Bo tom mam oznaczony jako 1 tylko a reszta ….🙈
Widzę, że już pomogli. Zabieraj się za czytanie, gwarantuje, że ciężko się oderwać 😂
Jeśli ten test robi mnie w chuja, to przynajmniej do soboty (wtedy beta) będę miała chwilę głowy wolnej od staraczkowych myśli. Bardzo tego potrzebuję ...przedwczoraj rano 10 dpo biało na pinku. Ten ze szczocha przed chwilą.
Łapy mi się trzesą

Zobacz załącznik 1544143
Aaaaaa! Trzymam kciuki jest pięknie!
Ja jestem z tej wiochy, co dzień po tym jak kupiłam test w aptece u nieznanej mi babki, mężowi następnego dnia składali gratulacje w pracy 🤷‍♀️
Chwalmy Pana za apteki online i Brzoske za paczkomaty :)
 
20230706_185113.jpg
 
reklama
Do góry