reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W lipcu na testy sikamy ⏸️ 🎉 i swoje marzenie spełniamy 🤰🏼👶🏻

Mam też raport przysiadów:
1234
1​
agaj1508XXX-
2​
amusedxxxXXX-
3​
Anezka11XX-
4​
AnimmkaXXX-
5​
anyżowe_loveXXX-
6​
AvyXXX-
7​
BelferkaXXX-
8​
BolilolXXX-
9​
Brownie1992XXX-
10​
JakaJaKajaXXX-
11​
KaMaLiXX-
12​
Karolina_123XXX-
13​
KasienkaolX-
14​
KejcikXX-
15​
kicikociaXXX-
16​
Kosinka94XXX-
17​
Lilli2XXX-
18​
Magdalena09XXX-
19​
Martxx1-
20​
Motylkowa!XXX-
21​
nieznosne_poplatanieXXX-
22​
nudellaXXX-
23​
Panda91XX-
24​
sylwica1410XXX-
25​
wrobelmmXXX-
Goście specjalni challengu:
Mąż BolilolX-
Jeśli są jakieś niezgodności to proszę raportować :D
a ile jutro? Bo muszę się psychicznie nastawić 😂 65? I kiedy następny dzień przerwy?😂
 
reklama
Słuchajcie ja dzisiaj zombie. Wczoraj awaria internetu, zerwany kabel, a u mnie transfer danych nie działa. Wiec miałam odwyk od forum. Telewizja mnie nie interesuje więc odpaliłam książkę. Nie byłam wczoraj w połowie i była tak cudowna, że skończyłam o 2:20. Nie mogłam pójść spać póki nie skończę.
Serdecznie polecam serie „Siedem Sióstr” jestem po przeczytaniu drugiego tomu i drugi lepszy od drugiego. Popłakałam się jakieś 6-7 razy, najpierw na smutno, później ze szczęścia. Oh! Co to była za lektura. Dzisiaj odpalam 3 tom - bezapelacyjnie.
Przeczytałam wszystkie części. No prawie, ostatniej napisanej przez syna jeszcze nie.
 
hahhaha ja również! Nie wyobrażam sobie siebie pod namiotem. Mój mąż mnie tez nie. Nawet mieliśmy propozycje takiego wyjazdu, że kupujemy namiot, proponujący był tak podniecony. A mój mąż się roześmiał tylko :D
Tak mi sie skojarzyło, tak samo, jak kiedyś nam jeden znajomy zaproponował takie super zioło, że świetny towar 😅 a Tomek tylko spojrzał i mówi "oj pod zły adres trafiłeś" 🤣 a ona też z takim entuzjazmem :D
 
W końcu moja muzyczna bratnia dusza :)
Kiedyś jeździłam na HH festiwal do Giżycka i było mega. Teraz tych nowych raperów w większości nie znam, słucham klasyków gatunku ;)
OSTR do dziś łapie mnie za serce, aktualnie jego nowy utwór ‚Lemon’ o tym jak świat kocha nas okradać.. 🥹
czułam się trochę wyobcowana z tym gustem muzycznym, dobrze, że jesteś. 😛
Tak mi sie skojarzyło, tak samo, jak kiedyś nam jeden znajomy zaproponował takie super zioło, że świetny towar 😅 a Tomek tylko spojrzał i mówi "oj pod zły adres trafiłeś" 🤣 a ona też z takim entuzjazmem :D
Dobrze nas znają te nasze drugie połówki :D
 
reklama
Do góry