reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W lipcu na testy sikamy ⏸️ 🎉 i swoje marzenie spełniamy 🤰🏼👶🏻

OSTR całym sercem. W ogóle moja dusza, przeciwnie do Waszej, jest rapowa i trancowa. Miałam przyjemność jako nastolatka być na koncercie OSTR w bardzo kameralnym klubie. Do dzisiaj wspominam.
W końcu moja muzyczna bratnia dusza :)
Kiedyś jeździłam na HH festiwal do Giżycka i było mega. Teraz tych nowych raperów w większości nie znam, słucham klasyków gatunku ;)
OSTR do dziś łapie mnie za serce, aktualnie jego nowy utwór ‚Lemon’ o tym jak świat kocha nas okradać.. 🥹
 
reklama
U mnie to te mierzenie temperatury chyba nie pyka 😂
A starałam się bardzo. Chyba, że cykl bezowulavyjny 🤷‍♀️ Już ciul wie, ja nic nie umiem wyczytać 😂

Btw, czy któraś ma OvuFriend i wie jak sobie powiekszyc wykres temoeratur? Gdzie wejść? Czy to na premium?
Ja ma, jak udostepnisz jest czytelniejszy. Ale nie widzę go w całości.
 
Temat na dziś - proponuję podzielić się porannymi rytuałami 😅
U mnie od poniedziałku do piątku jest tak:
5:30 dzwoni budzik, Stary dostaje buziaka, zamykam drzwi od sypialni i idę pod prysznic
5:40 wychodzę spod prysznica, zakładam turban na włosy, szlafrok, smaruję się kremem
5:45 (najbardziej kontrowersyjna dla wielu cześć mojej rutyny😂) kładę się w salonie na drzemkę 😅
6:05 wstaję, rozczesuję włosy, myję zęby, nakładam krem BB, trochę się przysypuję transparentnym pudrem ryżowym, maluję rzęsy, zakładam majty😅 używam antyperspirantu
6:15-6:20 pakuję torebkę do pracy czyli wkładam jedzonko przygotowane przez Starego😅 i nalewam wodę, robię kawę na wynos do kubka termicznego
6:25 suszę włosy
6:30 ubieram się (uprasowane ubranie mam zawsze naszykowane ewentualnie ze 3 awaryjne stroje typu sukienka bez prasowania), zakładam biżuterię i oblewam się perfumami 😅
6:35 wychodzę z domu
6:50 wyzywam ludzi na parkingu ze stają jak debile 🤣
7:00 odbijam kartę na zakładzie
To ja mam mniej więcej tak:
6:00 dzwoni budzik, skipuję na drzemkę
6:05 dzwoni budzik, skipuję na drzemkę
6:10 dzwoni budzik, skipuję na drzemkę
6:15 dzwoni budzik, skipuję na drzemkę
6:20 dzwoni budzik, wreszcie wstaję, ogarniam poranną toaletę i schodzę na dół
6:30 robię herbatę i w międzyczasie myję głowę
6:40 szykuję ciuchy, suszę włosy, ubieram się
6:55 pakuję torbę do pracy
7:00 wyjeżdżam
7:15 jestem w pracy
:D
 
Ze względu na pełnioną funkcję zdaję też raport statystyczny z wczoraj:
1688627827959.png

Proszę się poprawić!
 
Mam też raport przysiadów:
1234
1​
agaj1508XXX-
2​
amusedxxxXXX-
3​
Anezka11XX-
4​
AnimmkaXXX-
5​
anyżowe_loveXXX-
6​
AvyXXX-
7​
BelferkaXXX-
8​
BolilolXXX-
9​
Brownie1992XXX-
10​
JakaJaKajaXXX-
11​
KaMaLiXX-
12​
Karolina_123XXX-
13​
KasienkaolX-
14​
KejcikXX-
15​
kicikociaXXX-
16​
Kosinka94XXX-
17​
Lilli2XXX-
18​
Magdalena09XXX-
19​
Martxx1-
20​
Motylkowa!XXX-
21​
nieznosne_poplatanieXXX-
22​
nudellaXXX-
23​
Panda91XX-
24​
sylwica1410XXX-
25​
wrobelmmXXX-
Goście specjalni challengu:
Mąż BolilolX-
Jeśli są jakieś niezgodności to proszę raportować :D
 
Dostałam @, niestety tylko jeden dzień później niż spodziewana, więc i tak przekreśla nasze szanse na podejście do stymulacji w sierpniowym cyklu 😔 a jeszcze jak ją wpisywałam we flo to spojrzałam jak się ten sierpniowy cykl rozkłada i kurde z tego sierpniowego cyklu termin porodu idealnie na rocznicę ślubu 😔

No ale mam powtórzyć badania w 3dc, to jak dostałam dzisiaj, to akurat w sobotę sobie mogę na spokojnie podjęchac i zrobić te badania, jeden plus
 
Szacun, ja nie mam takiego stałego rozkładu dnia 😅 jedyne co to o 6:55 budzik żeby zmierzyć tempke, zazwyczaj druga drzemka mnie budzi wiec około 7:15 mierzę i albo wstaje włączyć już kompa albo śpię dalej do 8:55 i loguje się na 9 do pracy 😅 a w weekendy przeważnie spanko do późna
ja w weekend jak tylko jestem w domu to śpię bez limitu 😅 kocham spanko
 
To ja w dni, w które jadę do pracy na dzień budzik mam ustawiony na 5:00. Wstaję od razu, ogarniam poranną toaletę i makijaż, jem śniadanie, zbieram klamoty i o 5.40 wyjeżdżam. Między 6:30 a 6:40 dojeżdżam, idę się przebrać i o 6:45 jestem już na oddziale żeby posłuchać raportu. O 7 zaczynam pracę.
A w dni wolne wstaję różnie. Raz o 6, raz o 8. Później zawsze toaleta, śniadanie i obowiązki.
 
Dostałam @, niestety tylko jeden dzień później niż spodziewana, więc i tak przekreśla nasze szanse na podejście do stymulacji w sierpniowym cyklu 😔 a jeszcze jak ją wpisywałam we flo to spojrzałam jak się ten sierpniowy cykl rozkłada i kurde z tego sierpniowego cyklu termin porodu idealnie na rocznicę ślubu 😔

No ale mam powtórzyć badania w 3dc, to jak dostałam dzisiaj, to akurat w sobotę sobie mogę na spokojnie podjęchac i zrobić te badania, jeden plus
nie wiem jaką dać reakcję, smutno, że się rozjechały terminy ale spoko, że badanka dasz radę ogarnąć bez stresu w sobotę 😌
 
reklama
Do góry