reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W lipcu na testy sikamy ⏸️ 🎉 i swoje marzenie spełniamy 🤰🏼👶🏻

W końcu moja muzyczna bratnia dusza :)
Kiedyś jeździłam na HH festiwal do Giżycka i było mega. Teraz tych nowych raperów w większości nie znam, słucham klasyków gatunku ;)
OSTR do dziś łapie mnie za serce, aktualnie jego nowy utwór ‚Lemon’ o tym jak świat kocha nas okradać.. 🥹
Właśnie przypomniał mi się zacny utwór: " pocałuj mnie w dupę i jak ***** poczuj się"
Słuchałam Paktofoniki, Nagły atak spawacza...

A teraz poszukałam na YT Liber skarby
 
reklama
Słuchajcie ja dzisiaj zombie. Wczoraj awaria internetu, zerwany kabel, a u mnie transfer danych nie działa. Wiec miałam odwyk od forum. Telewizja mnie nie interesuje więc odpaliłam książkę. Nie byłam wczoraj w połowie i była tak cudowna, że skończyłam o 2:20. Nie mogłam pójść spać póki nie skończę.
Serdecznie polecam serie „Siedem Sióstr” jestem po przeczytaniu drugiego tomu i drugi lepszy od drugiego. Popłakałam się jakieś 6-7 razy, najpierw na smutno, później ze szczęścia. Oh! Co to była za lektura. Dzisiaj odpalam 3 tom - bezapelacyjnie.
KOCHAM ta serię! Pochłonęłam ją. Czekam aż na Legimi pojawi się ostatni tom i zagadka Pa Salta się rozwiąże ❤️
 
Właśnie przypomniał mi się zacny utwór: " pocałuj mnie w dupę i jak ***** poczuj się"
Słuchałam Paktofoniki, Nagły atak spawacza...

A teraz poszukałam na YT Liber skarby
Ostatnio odświeżyłam Peje i „życie kur*****”. Idealnie mi pasowało to określenie w ostatnich dwóch tygodniach.
KOCHAM ta serię! Pochłonęłam ją. Czekam aż na Legimi pojawi się ostatni tom i zagadka Pa Salta się rozwiąże ❤️
Aaaa weź mi nawet nie mów. Jeszcze tyle sióstr przede mną, a gdzie tam do Atlasu. I tak Cię podziwiam, że nie kupiłaś jeszcze książki tylko czekasz 😅 ja po wczorajszej bym nie wytrzymała. Teraz przede mną historia Star.
 
To ja mam mniej więcej tak:
6:00 dzwoni budzik, skipuję na drzemkę
6:05 dzwoni budzik, skipuję na drzemkę
6:10 dzwoni budzik, skipuję na drzemkę
6:15 dzwoni budzik, skipuję na drzemkę
6:20 dzwoni budzik, wreszcie wstaję, ogarniam poranną toaletę i schodzę na dół
6:30 robię herbatę i w międzyczasie myję głowę
6:40 szykuję ciuchy, suszę włosy, ubieram się
6:55 pakuję torbę do pracy
7:00 wyjeżdżam
7:15 jestem w pracy
:D
Za te drzemki bym cię zamordowała.
Na studiach jakiś czas mieszkałam z kumpelą, która też tak ciągle drzemki włączyła. Spałyśmy na jednym łóżku, bo drugie było mega niewygodne, i w końcu się już na nią wkurwiłam i jak nie wstawała po pierwszym dzwonku to ją zrzucałam z łóżka.
 
Ostatnia edycja:
Mam też raport przysiadów:
1234
1​
agaj1508XXX-
2​
amusedxxxXXX-
3​
Anezka11XX-
4​
AnimmkaXXX-
5​
anyżowe_loveXXX-
6​
AvyXXX-
7​
BelferkaXXX-
8​
BolilolXXX-
9​
Brownie1992XXX-
10​
JakaJaKajaXXX-
11​
KaMaLiXX-
12​
Karolina_123XXX-
13​
KasienkaolX-
14​
KejcikXX-
15​
kicikociaXXX-
16​
Kosinka94XXX-
17​
Lilli2XXX-
18​
Magdalena09XXX-
19​
Martxx1-
20​
Motylkowa!XXX-
21​
nieznosne_poplatanieXXX-
22​
nudellaXXX-
23​
Panda91XX-
24​
sylwica1410XXX-
25​
wrobelmmXXX-
Goście specjalni challengu:
Mąż BolilolX-
Jeśli są jakieś niezgodności to proszę raportować :D
Przypomnij mi, że mam zrobić za jutro 🤣
 
Rutyna:
6:30 - budzik, buziak dla Męża, zamykam drzwi od sypialni, on podziwia, że wstaje od razu, a nawet czasem przed 6:30, tabletka letroxu
6:30 - 6:35 - mycie buzi, ząbków, krem, nastawienie prostownicy
6:35 - jak zwykle nie mam niczego wyprasowanego, ubieram cokolwiek
6:40 - wstawienie śniadania na wynos: owsianka albo szakszuka (robi się samo jak ja się maluje)
6:45-55 - malowanie ryjka + szybki ogar z włosami
6:55-7:00 - pakowanie śniadania
7:00-7:15 - dojazd metrem do pracy
7:30 - 8:00 - śniadanie w pracy, forum, scrollowanie


@Avy też wszystkie przysiadki zrobiłam :)

@AScarlett kciuki mocno, że aż bolą
 
Ostatnio odświeżyłam Peje i „życie kur*****”. Idealnie mi pasowało to określenie w ostatnich dwóch tygodniach.

Aaaa weź mi nawet nie mów. Jeszcze tyle sióstr przede mną, a gdzie tam do Atlasu. I tak Cię podziwiam, że nie kupiłaś jeszcze książki tylko czekasz 😅 ja po wczorajszej bym nie wytrzymała. Teraz przede mną historia Star.
Po i rychu Peja też był 😁

Ja książek nie kupuje, biblioteka to był kiedyś mój drugi dom. Jak byłam ostatnio, coś się z panią zagadałam, mówi że mają ostatnia część. Mialam już coś nazbieranie, więc następnym razem jak będę to może wypożyczę.
 
reklama
Ostatnio odświeżyłam Peje i „życie kur*****”. Idealnie mi pasowało to określenie w ostatnich dwóch tygodniach.

Aaaa weź mi nawet nie mów. Jeszcze tyle sióstr przede mną, a gdzie tam do Atlasu. I tak Cię podziwiam, że nie kupiłaś jeszcze książki tylko czekasz 😅 ja po wczorajszej bym nie wytrzymała. Teraz przede mną historia Star.
Ja wszystkie uwielbiam, ale jakoś Elektrę chyba najbardziej. I jeszcze Cece była super.

Ledwo się trzymam. Ale jakbym kupiła ostatni tom, to kupiłabym wszystkie. Jak juz mam 1 z serii to lecę wszystkie - a miejsca na półkach brak. Dlatego się na czytnik przerzuciłam 🤣
 
Do góry