reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W lipcu na testy sikamy ⏸️ 🎉 i swoje marzenie spełniamy 🤰🏼👶🏻

Cześć! Powodzenia, obyś nie musiała długo zabawić na kreskach 🩵 Ile masz lat i jakie masz AMH? Badałaś je raz, czy może więcej? Pytam, bo sama od jednej lekarki usłyszałam, że jak u mnie do końca roku nie zaskoczy, to potem już tylko invitro. Ratuje się suplami i witaminą D i w przyszłym miesiącu powtórzę badanie 😋
Na forum już jestem od dawna, kiedyś byłam na kreskach, ale zrobiłam sobie dłuższą przerwę od kresek 🙈 mam 32 lat i AMH badałam dwa razy, rok temu miałam 0,61 trzy miesiące temu 0,53. Też usłyszałam, że tylko IVF jednak już nie jedna zaszła naturalnie z niższym, więc na razie normalnie się staramy. Ja na polepszenie jakości komórek biorę koenzym q10, wit D i l-karnityne.
 
reklama
Przykro mi 🙄😥
Nikt z Nas nie chciałby tu długo być, ale życie jest jakie jest 🤷‍♀️
Oby wkońcu wszystkim nam się udało prędzej czy później.
Oprócz słabego nasienia i AMH niskiego ok?
U mnie jeszcze IO i trudności z przyswajaniem wit b12 i kwasu foliowego, a Stary cały lipidogram do dupy, a tak wszystko jest w normie.
 
To mój nie umie gotować. Na śniadanie zrobi kiełbasę na cebulce, raz gotował rosół to musiałam się wtrącić 🙈 ale ziemniaczki w niedzielę ugotuje i jak jest schabowy, to też upiecze. Jeszcze bym zapomniała, gdy zrobię ciasto to on po obiadku zawsze kroi i mi przynosi 😍 niby nic, ale jest z domu gdzie mężczyźni nie zbliżają się wgl do garów.
A to nie tak, że mój to kucharz master chef. Na co dzień to ja gotuje i on pomaga. Widziałam ile serca w to włożył i byłam pełna podziwu.
 
reklama
Do góry