reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W kwietniu dobrze się bawimy to i w ciąże zachodzimy!

reklama
Aż nam smaka narobiłaś 💖
Ale taka pogoda dupiata, że nie chce mi się wychodzić z pod kocyka 🤣
U mnie dziś śnieżna zawierucha jak w samym środku zimy 😳
Ja dostałam okres wreszcie, więc może się coś napatoczy, ale przez te trzy miechy (po poronieniu) nie chcę się stresować, więc sprawdzę dopiero jak nie dostanę kolejnego w terminie.
 
Ostatnia edycja:
Ja z kolei zawsze chciałam jedno, a teraz- chociaż wiem jak marne są szanse- chciałabym conajmniej dwójkę. I wcale się nie cieszę, że tak mi się zmieniło 😋.
Rozwijasz się widzę w planach ;)
Tyle zaszło w marcu, ze sie towarzystwo nam wykruszyło 😜
Trzeba nabór dla nowych zrobić żeby monologów nie było ;) jest jeszcze opcja, że nie chcą dzieci z końca roku i wybrzydzają ;)
 
Też to zauważyłam, że coraz mniej tu Nas zostało, magiczny marzec jest temu winien 🤩
My dalej czekamy w kolejce na swojego cionsza.
Ja niestety też mam coraz mniej nadziei z miesiąca na miesiąc, ale jeszcze całkiem nie umarła😉
 
reklama
Do góry