reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W kwietniu dobrze się bawimy to i w ciąże zachodzimy!

reklama
Cześć dziewczyny! Ja się niestety nie zapiszę, bo patrząc po wykresie cykl bezowulacyjny i chyba nie ma na co liczyć, bo dzisiaj 26 dc. Niżej wstawiam zdjęcie
:(

Myślałam, że jednak jakaś owulacja się pojawia, a tu ani drgnie, więc chyba jednak w następnym cyklu idziemy na monitoring, bo nie będziemy już czekać. W kwietniu mija rok starań.
Mam jakieś dziwne wewnętrzne obawy. Boję się iść na ten monitoring, zaczęcia tego chodzenia, leczenia. Miałam nadzieję, że uda mi się samej ogarnąć organizm. Niestety chyba nie
:(
 
A u mnie taki rozwój sytuacji. Nie wiem, kiedy spodziewać się @ wg flo dopiero 7.04 a do momentu wzrostu temperatury @ miał być wczoraj. Także poczekam i zapiszę się jak sytuacja będzie jasna.
 

Załączniki

  • Screenshot_20230329-064037_Flo.jpg
    Screenshot_20230329-064037_Flo.jpg
    127,8 KB · Wyświetleń: 92
wiem, kiedy spodziewać się @ wg flo dopiero 7.04 a do momentu wzrostu temperatury @ miał być wczoraj. Także poczekam i zapiszę się jak sy
Jeśli u ciebie dopiero rośnie temperatura to może miałaś spóźnioną owu jednak, tylko co ty wtedy chcesz testować, jak męża nie było na ten drugi pik, hm?:rofl:
akurat mam urodziny 10 kwietnia, poproszę o dwie kreski u Ciebie w ramach prezentu 😃
No w takiej sytuacji nie mogę zawieść oczekiwań :rofl:
 
reklama
Do góry