reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W jakim wieku dziecko może bawić się auto zdalnie sterowane?

Dołączył(a)
8 Styczeń 2023
Postów
5
Witam wszystkich, w jakim wieku najlepiej dać do ręki auto zdalnie sterowane? Dostaliśmy je w prezencie i nie wiem kiedy możemy zacząć uczyć dziecko grać.
car deal with it GIF
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wszystkich, w jakim wieku najlepiej dać do ręki auto zdalnie sterowane? Dostaliśmy je w prezencie i nie wiem kiedy możemy zacząć uczyć dziecko grać.
car deal with it GIF
A na opakowaniu nie jest napisane dla dzieci od jakiego wieku jest przeznaczona zabawka?
My daliśmy takie autko Naszemu wtedy 3 latkowi i nie był to dobry pomysł🤦🏻‍♀️ teraz syn ma prawie 4 latka i nadal nie ogarnia więc musimy poczekać...ale myślę że to też zależy od temperamentu dziecka bo spokojniejsze dziecko w tym wieku chyba by załapało o co chodzi.
 
Ja bym dała dopiero dla 7-8 latka.
Mam na stanie 5 latkę i nie wiem, czy bym chciała, aby się takim sprzętem bawiła ( mamy kuzynkę, któej tato lubi się tym bawić i nie wydaje mi się, aby to było jakieś super rozwijające dla dziecka, a bardzo łatwo może je uzależnić - przynajmniej tak widzę patrząc na tamtą rodzinę).

Witam wszystkich, w jakim wieku najlepiej dać do ręki auto zdalnie sterowane? Dostaliśmy je w prezencie i nie wiem kiedy możemy zacząć uczyć dziecko grać.
car deal with it GIF
 
Nasz niespełna trzylatek dostał na Boże Narodzenie. Jeździ do przodu i do tyłu, skręcania nie ogarnia. Ale bawi się. To jest wóz strażacki. Podjeżdża, gasi pożar, wycofuje. Przenosi i ustawia tak, żeby dojechał do kolejnego "pożaru". I tak dalej.
 
Do góry