reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W jakim wieku ślub w jakim wieku dziecko? Pochwalić się:)

24lata ślub cywilny 25 lat 1 dziecko planowane 26slub kościelny 27lat 2 dziecko planowane ogólnie2dziewczynki mam 3.5 roku i 13miesiecy mają:)
 
reklama
Ślub w zeszłyn roku 1 sierpnia ,i teraz jestem w 36tc :) termin na 12 sierpnia :D Czyli niedługo po pierwszej rocznicy :) Ciąża jak najbardziej planowana :D
 
Pierwsze maleństwo jak mialam 21 skończone, drugie urodzi się za pare chwil, a mam skończone 25 obecnie. Partner w tym samym wieku. Bez ślubu bo mi się jakoś nie spieszy :))
 
Hej my mamy po 26 lat i bierzemy slub w sierpniu tego roku:) Slub planowany od 2.5roku i wreszcie za miesiac doczekamy sie. Aktualnie jestem miedzy 6-7tc. Ciaza planowana :)
 
reklama
Do góry