reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

reklama
Totalnie rozumiem :( ja w ogóle dostałam dopiero co diagnozę ( w marcu) - przed antykoncepcja nie było wystarczających objawów bym coś zauważyła , regularne cykle i owulacje. Triggerem myśle u mnie byl spadek wagi i przez to zaburzenia metaboliczne, bo na AH byłam tylko 1,5 roku.
A twój mąż się już badał, robiłaś drożność? Moja lekarz pozwoli mi tylko na 2 cykle bez drożności, a mąż wysłany do labu od razu nie ma ze nie :D
Niee, ja też czekam wlaśnie 2 cykle bez drożności, ten i jeszcze zostanie 1. Potem ja na drożność a M idzie na badanie nasienia
 
Jeszcze o jedno sie boje. Nie pękł mi ten pecherzyk z prawego jajnika i dostałam duphaston na wchłonięcie. Lekarka nie kazała przychodzić na monitoring tylko od nowego cyklu znów aromek. Nie wiem czy to odpowiedzialne
 
Hej, czy tylko ja to widzę? 🙈
Powiedzcie, że to nie testowa 🤣 to nasz 5 cykl starań 😘
Poprzednie testy pink robiłam to nie było nic zupełnie widać.

Dziś 24dc (podejrzewam owu 13dc), cykle zazwyczaj 29 dniowe.

Pierwszy cykl z ziołami ojca sroki nr 3 ❤️

Od 15dc ból piersi (zawsze był przed okresem), wgl nie chce mi się nic słodkiego, nie wysypało mnie przed okresem, a no i ból brzucha, kłucie jajników ciągle od owu, ale nie wiem czy to nie przez te zioła to wszytsko 🙈
 

Załączniki

  • 57017101-c10b-4425-b099-566238601159.jpeg
    57017101-c10b-4425-b099-566238601159.jpeg
    35,6 KB · Wyświetleń: 125
Hej, czy tylko ja to widzę? 🙈
Powiedzcie, że to nie testowa 🤣 to nasz 5 cykl starań 😘
Poprzednie testy pink robiłam to nie było nic zupełnie widać.

Dziś 24dc (podejrzewam owu 13dc), cykle zazwyczaj 29 dniowe.

Pierwszy cykl z ziołami ojca sroki nr 3 ❤️

Od 15dc ból piersi (zawsze był przed okresem), wgl nie chce mi się nic słodkiego, nie wysypało mnie przed okresem, a no i ból brzucha, kłucie jajników ciągle od owu, ale nie wiem czy to nie przez te zioła to wszytsko 🙈
Coś przebija natomiast zachęcam do zapoznania się z regulaminem na pierwszej stronie 🙂
 
Coś przebija natomiast zachęcam do zapoznania się z regulaminem na pierwszej stronie 🙂
W porządku, rozumiem, że jest regulamin 😊 myślę jednak, że nic się złego nie stało jak napisałam bez wpisania się w kalendarzyk, czy może jednak nie mam prawa wypowiedzi i powinnam założyć nowy wątek, bo nie jestem tu mile widziana?
 
Jakich apek używacie do monitorowania owulacji ?
No dobra dziś pierwszy dzień okresu po poronieniu ...
Aż się boje jak naczytałam się że są obfite i bolesne 🙈
 
W porządku, rozumiem, że jest regulamin 😊 myślę jednak, że nic się złego nie stało jak napisałam bez wpisania się w kalendarzyk, czy może jednak nie mam prawa wypowiedzi i powinnam założyć nowy wątek, bo nie jestem tu mile widziana?
Nie chodzi o bycie "mile" czy "niemile" widzianą, a o wzajemny szacunek. Życzę Ci żeby to było to, natomiast jeśli nie to jak najbardziej po zapisaniu czy to na testowanie czy na ławeczkę przyjmiemy Cię tu z otwartymi rękami
1000009210.jpg
 
Jeszcze o jedno sie boje. Nie pękł mi ten pecherzyk z prawego jajnika i dostałam duphaston na wchłonięcie. Lekarka nie kazała przychodzić na monitoring tylko od nowego cyklu znów aromek. Nie wiem czy to odpowiedzialne
nie miałam takiej sytuacji ale jeśli się martwisz to może skocz gdzieś na samo usg?
Dziewczyny wiem ze miały takie niepekniete i tez brały na to dupka może coś podpowiedzą :)
 
reklama
Ja miałam rezygnować z encorton bo widzę ze 10 mg to jednak nie przlelewki a ona w opisie się pomyliła na klawiaturze a receptę mam na 1 gram! Także biorę 🙈 przecież to jest malusienka dawka.
Kurde ze tez dopiero zauważyłam! Tak wzięłabym dziś a teraz już jetsem w pociągu do Warszawy a nie będę wykupować całej recepty bo nie będę się tłuc calu dzień na zajęciach i potem pociągiem z zastrzykiem nie wiem jak wpłynie na niego temperatura? Wiec po prostu zacznę jutro, chyba się nic nie stanie jeden dzień później. Rany wiecznie coś 😅
A ze mnie jest straszna służbistka mega sie stresuje tym co brać kiedy etc.
 
Do góry