reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

Wróciliśmy do Polski, Zadowoleni, naładowani pozytywną energią i dzisiaj dostaliśmy znów plaskacza w ryj od losu.
Dostałam wyniki z holsamedu. Niestety mam nieprawidłowy kariotyp, translokacja robertsonowska w 14 i 21. 45XX.
Kir AA i praktycznie brak kirow implantacyjnych.
Szyderczy chichot losu gdy chcesz a nie możesz. A inni w kłótni oblewają dziecko gorącą zupą i nie przejmują się dzieckiem nie udzielając mu pomocy.
Ciekawe co i ile jeszcze nas czeka.
 
reklama
Wróciliśmy do Polski, Zadowoleni, naładowani pozytywną energią i dzisiaj dostaliśmy znów plaskacza w ryj od losu.
Dostałam wyniki z holsamedu. Niestety mam nieprawidłowy kariotyp, translokacja robertsonowska w 14 i 21. 45XX.
Kir AA i praktycznie brak kirow implantacyjnych.
Szyderczy chichot losu gdy chcesz a nie możesz. A inni w kłótni oblewają dziecko gorącą zupą i nie przejmują się dzieckiem nie udzielając mu pomocy.
Ciekawe co i ile jeszcze nas czeka.
Tak mi przykro, jakie to jest niesprawiedliwe 😭
 
Dziewczyny czy jeśli mój mąż ma dobre wyniki nasienia to mimo to może zacząć brać fertilman? Do kolejnego ivf będziemy podchodzić raczej bliżej jesieni więc mamy parę miesięcy na wzmocnienie plemników i moich komórek bo ewidentnie gdzieś tu jest problem że zarodki się nie rozwijają albo w ogóle nie chcą się zapłodnić komórki.
 
Dziewczyny czy jeśli mój mąż ma dobre wyniki nasienia to mimo to może zacząć brać fertilman? Do kolejnego ivf będziemy podchodzić raczej bliżej jesieni więc mamy parę miesięcy na wzmocnienie plemników i moich komórek bo ewidentnie gdzieś tu jest problem że zarodki się nie rozwijają albo w ogóle nie chcą się zapłodnić komórki.
nie zaszkodzi :)
 
Wróciliśmy do Polski, Zadowoleni, naładowani pozytywną energią i dzisiaj dostaliśmy znów plaskacza w ryj od losu.
Dostałam wyniki z holsamedu. Niestety mam nieprawidłowy kariotyp, translokacja robertsonowska w 14 i 21. 45XX.
Kir AA i praktycznie brak kirow implantacyjnych.
Szyderczy chichot losu gdy chcesz a nie możesz. A inni w kłótni oblewają dziecko gorącą zupą i nie przejmują się dzieckiem nie udzielając mu pomocy.
Ciekawe co i ile jeszcze nas czeka.
A czy można jakoś temu zaradzić? Jakieś leki, jakieś zabiegi, cokolwiek?

My właśnie wracamy z Katowic, dziś robiliśmy te badania, a ja kompletnie nie mam pojęcia, co mogą oznaczać tego typu wyniki.
 
Dzisiaj dobre wieści, dobre humory, to może też dobry moment na kolejny temat! 😉 Zwłaszcza, że wczoraj się nie udało, bo zaczęłam praktyki, o których wspominałam jeszcze w maju 🙈

Gdybyś dostała możliwość pójść na kolację z dowolną sławną osobą - aktorem, muzykiem, artystą, politykiem itd. - to z kim? 😉
Ian Somerhalder po oglądnięcia pamiętników wampirów go pokochałam 😍😍
 
Cześć dziewczyny. Jestem nowa na kreskach. Na początku kwietnia poroniłam w 12 tygodniu. Po zabiegu i kontroli dostałam zielone światło aby działać póki hormony szaleją . 7 maja dostałam okres. Czy to już czas na test ?
 
reklama
Hej dziewczyny, mam wyniki hormonów 7dpo - chyba przewagi estrogenowej nie ma, natomiast ten prog to taki nie za wysoki, co???
 

Załączniki

  • IMG_6722.jpeg
    IMG_6722.jpeg
    111,5 KB · Wyświetleń: 84
Do góry