reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️ W czerwcu dwie kreski na teście się pojawiają, bo wakacje staraczkom sprzyjają! 🏖

Mój Stary nie obiecuje, mój mi gada o tym od 12 lat :p oświadczał się już 3 razy.
To ja jestem nieprzekonana bo to mój wymarzony ślub to dużo pieniędzy. On oczywiście zapłaci, nawet dzisiaj ale ja nie jestem przekonana do końca czy warto tzn. powoli się przekonuję i zaczynam coś tam robić w tym temacie, bo organizacja prosta nie będzie :) Już samych sukienek chcę mieć 3-4 ;) My jesteśmy niewierzący więc ślub będzie wyłącznie cywilny :)

U nas różnica będzie 8 i 12 więc ogromna dla mnie



Ja moim nic nie mówię poza tym, żeby robili tak by być szczęśliwymi. Moja 7 letnia córka, od kilku lat chyba 2-3 mówi, że nie chce mieć dzieci i ja zawsze jej powtarzam, że nie musi. Że może nie chcieć, że to nie jest obowiązek :) nie musi brać ślubu, może być związku z dziewczyną itd. Oby była szczęśliwa ❤️
I to jest najważniejsze, żeby dziecko odnalazło swoją drogę. Ja się nieco kieruje tym, że jednak dzisiaj z tą młodzieżą, z wpadkami, alimentami...No nie jest za wesoło, dlatego im mówię tak, żeby byli pewni uczuć swych i partnerki, statusu swego życia, wręcz poukladania go w glowie, a wtedy działali...
 
reklama
Ogólnie najważniejsze, zeby to dziecko pojawilo się wtedy gdy to czujemy, wiek nie gra roli. Ja się cieszę ze mam takie nastolatki teraz one strasznie kochają swojego nieznosnego kochanego brata, są opiekuńcze, czasem go przeganiają wiadomo. Chcialam, zeby mały miał brata, wiele razy dostrzegam jak to fajnie, gdy dziecko ma rodzeństwo, ma z kim dzielic swoje wielkie i małe problemy i radosci. Szkoda, ze wcześniej nam nie pasowało, wielka szkoda.
 
Ogólnie najważniejsze, zeby to dziecko pojawilo się wtedy gdy to czujemy, wiek nie gra roli. Ja się cieszę ze mam takie nastolatki teraz one strasznie kochają swojego nieznosnego kochanego brata, są opiekuńcze, czasem go przeganiają wiadomo. Chcialam, zeby mały miał brata, wiele razy dostrzegam jak to fajnie, gdy dziecko ma rodzeństwo, ma z kim dzielic swoje wielkie i małe problemy i radosci. Szkoda, ze wcześniej nam nie pasowało, wielka szkoda.
Tak, dlatego dopiero teraz na to 4 chce się zdecydować. Już miałam niezły Sajgon, teraz chciałabym zaopiekiwac się dzieciatkiem na spokojnie 🙂
 
Ja myślę, że chyba każdy test daje ciała🙊 w sensie tyle testów, tyle kobiet, że ktoś kiedyś i w linku strumieniowym miał fałszywego bladziocha. Ja przerobiłam masę testów różnych firm i żaden pink ani strumieniowy facelle mnie nie oszukał. Ale ten paskowy facelle i paskowe z horien to te kreski nawet były dość widoczne a ciąży nie było. 🙈 Ostatnio co miałam testowa czyli jakiś cien cienia cienia to był bejbi płytkowy. Będę robić jutro/ pojutrze pinka strumieniowego jeszcze.
Może leczysz się na coś, np tarczyca ? Wiem że jeżeli osoby leczące się na jakieś choroby i przyjmujące leki mają czasami pozytywny wynik?
 
Ogólnie najważniejsze, zeby to dziecko pojawilo się wtedy gdy to czujemy, wiek nie gra roli. Ja się cieszę ze mam takie nastolatki teraz one strasznie kochają swojego nieznosnego kochanego brata, są opiekuńcze, czasem go przeganiają wiadomo. Chcialam, zeby mały miał brata, wiele razy dostrzegam jak to fajnie, gdy dziecko ma rodzeństwo, ma z kim dzielic swoje wielkie i małe problemy i radosci. Szkoda, ze wcześniej nam nie pasowało, wielka szkoda.
I jak tam robiłaś test ?
 
No powiem Wam, że tak i ta sama sytuacja. Jutro zrobie rano z porannego.
Z tego rozgorączkania wydlubalam kawalek kreski kontrolnej, jestem jak pochodnia + temperatura 🤪🤯🔥
Edit wstyd mi przed Wami, bo tu właściwe gowno widać, kazdy normalny widzi, ze nie widzi i boje sie, ze zaczyna sie tak jak wtedy od ducha i potem wyjdzie ❌
 

Załączniki

  • 20220628_134026.jpg
    20220628_134026.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 102
  • 20220628_131004.jpg
    20220628_131004.jpg
    983,6 KB · Wyświetleń: 105
reklama
No powiem Wam, że tak i ta sama sytuacja. Jutro zrobie rano z porannego.
Z tego rozgorączkania wydlubalam kawalek kreski kontrolnej, jestem jak pochodnia + temperatura 🤪🤯🔥
Edit wstyd mi przed Wami, bo tu właściwe gowno widać, kazdy normalny widzi, ze nie widzi i boje sie, ze zaczyna sie tak jak wtedy od ducha i potem wyjdzie ❌
Ja tu nic nie widzę 🤷🏽‍♀️
 
Do góry