reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️ W czerwcu dwie kreski na teście się pojawiają, bo wakacje staraczkom sprzyjają! 🏖

No powiem Wam, że tak i ta sama sytuacja. Jutro zrobie rano z porannego.
Z tego rozgorączkania wydlubalam kawalek kreski kontrolnej, jestem jak pochodnia + temperatura 🤪🤯🔥
Edit wstyd mi przed Wami, bo tu właściwe gowno widać, kazdy normalny widzi, ze nie widzi i boje sie, ze zaczyna sie tak jak wtedy od ducha i potem wyjdzie ❌
No ja nie widzę 😔 Identycznie miałam dzisiaj na moim pinku...
 
reklama
No powiem Wam, że tak i ta sama sytuacja. Jutro zrobie rano z porannego.
Z tego rozgorączkania wydlubalam kawalek kreski kontrolnej, jestem jak pochodnia + temperatura 🤪🤯🔥
Edit wstyd mi przed Wami, bo tu właściwe gowno widać, kazdy normalny widzi, ze nie widzi i boje sie, ze zaczyna sie tak jak wtedy od ducha i potem wyjdzie ❌
To ja chyba nienormalna jestem bo widzę jak coś tam majaczy. Jakiś duch się przebija
 
To ja chyba nienormalna jestem bo widzę jak coś tam majaczy. Jakiś duch się przebija
Na żywo normalnie obu widać cień duch kreseczki... nie są to czysto białe testy, no ale na zdjeciu to ja tez widzę, bo wiem że na zywo są, ale na zdjeciu sama o talich testach pewnie napisalabym negatywne. No i nie wiem czy to nie jakies nie wiadomo co, wiec czekam na jutrzejszy poranek. Wczoraj i dzis podbarwiony śluz, jesli implantacja w toku jutro będzie 48h po. Nie ma mowy by cos nie wyszło, jeśli cos jest na rzeczy.
Edit... W srodku juz mam czysciutko.
 
Ostatnia edycja:
Na żywo normalnie obu widać cień duch kreseczki... nie są to czysto białe testy, no ale na zdjeciu to ja tez widzę, bo wiem że na zywo są, ale na zdjeciu sama o talich testach pewnie napisalabym negatywne. No i nie wiem czy to nie jakies nie wiadomo co, wiec czekam na jutrzejszy poranek. Wczoraj i dzis podbarwiony śluz, jesli implantacja w toku jutro będzie 48h po. Nie ma mowy by cos nie wyszło, jeśli cos jest na rzeczy.
Edit... W srodku juz mam czysciutko.
To podobna sytuacja jak u mnie. Cienie na różnych testach. Byłam dziś na becie. Czekam na wynik 🥶🥶
 
Ja moim synom mowie, żeby do 30 sobie czekali a potem myśleli o rodzinie, dzieciach, żeby sobie życie poukładali a nie id razu. Totalnie moje myślenie się zmieniło od wcześniejszego 🙃
Tak, mamy radziły to zdecydowanie wszystkim facetom, których spotkałam! :D To teraz mam... 39 lat i nadal bez dziecka ;-) Mogłam jako dwudziestka szukać wśród trzydziestoparolatków chyba ;-)
 
Tak, mamy radziły to zdecydowanie wszystkim facetom, których spotkałam! :D To teraz mam... 39 lat i nadal bez dziecka ;-) Mogłam jako dwudziestka szukać wśród trzydziestoparolatków chyba ;-)
Jak mialam 20+, to facet 30+ nie zaręczony i bez związku - był dla mnie podejrzanym typem😂🤪
Zastanawiałam się co z nimi jest nie tak...
Po związku z równolatkiem jedynakiem obiecalam sobie nigdy więcej w moim wieku facet, tylko starszy... a Męża mam 2 lata młodszego 😂🤪 no w zyciu nie zaplanujesz niczego prawie
 
Jak mialam 20+, to facet 30+ nie zaręczony i bez związku - był dla mnie podejrzanym typem😂🤪
Zastanawiałam się co z nimi jest nie tak...
Po związku z równolatkiem jedynakiem obiecalam sobie nigdy więcej w moim wieku facet, tylko starszy... a Męża mam 2 lata młodszego 😂🤪 no w zyciu nie zaplanujesz niczego prawie
No właśnie mnie zawsze podobali się starsi, nie małolaty... :p To pewnie wzorzec domowy, bo mój tata był o 20 lat starszy od mamy. Ale moje 2 pierwsze dłuższe związki to faceci młodsi o 1 i 2 lata... Aktualny ma +1 ;-)
 
reklama
Na żywo normalnie obu widać cień duch kreseczki... nie są to czysto białe testy, no ale na zdjeciu to ja tez widzę, bo wiem że na zywo są, ale na zdjeciu sama o talich testach pewnie napisalabym negatywne. No i nie wiem czy to nie jakies nie wiadomo co, wiec czekam na jutrzejszy poranek. Wczoraj i dzis podbarwiony śluz, jesli implantacja w toku jutro będzie 48h po. Nie ma mowy by cos nie wyszło, jeśli cos jest na rzeczy.
Edit... W srodku juz mam czysciutko.
No ale jak implantacja ? 10 dni ? Bo tyle minęło od 19.06...
 
Do góry