reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️ W czerwcu dwie kreski na teście się pojawiają, bo wakacje staraczkom sprzyjają! 🏖

reklama
Może mi się zmieni, ale ja nie chcę dziecka z zimy 2023 jak i nie chciałam z 2022.
Różnica wieku po między dziećmi jest duża (dla mnie za duża), a w 2024 będzie jeszcze większa.
Stary przypomina o obiecanym ślubie w 2025 więc nie będę ani miała głowy do ciąży, ani nie chcę być w ciąży/karmić na ślubie (a ja karmię ok. 3 lata każde dziecko). Także, daję sobie teraz te powiedzmy max. pół roku na ciąże. A potem ... cóż widocznie muszę być mają dwójki :)
Czaje, czaje, też sobie kiedyś taki dedlajn napewno ustawię. Ogólnie miał to być koniec roku 2022, ale teraz się nie staram to muszę to przemyśleć
 
Też jestem z tych mam, co dlugo KP. Jedynie średniak, mając 11 miesięcy, od tak nie chciał już być przy cycu 😄 My rodzinka jesienno zimowa, bo ja z mężem grudzień, dwaj synowie październik, a jeden styczeń 😊

My też i dlatego właśnie nie ;) jeszcze wrzesień, początek października wchodzi w grę potem. Ja nie chcę skoro nie mam aż takiego parcia bo wiadomo. Jak bym nie miała dzieci to każdy dzień byłby idealny
 
@black_angel @olka11135 rozumiem, dlatego czuję, że u mnie też wiek swoje zrobi 😅 Ale jak pisałam, chciałabym bardzo 4 dzidziusia, ale też nie czuję takiego parcia, żebym po lekarzach chodziła. Wolałabym wtedy odpuścić. Totalnie...
 
Ja mam 2 dzieci ze stycznia i 1 z marca... chyba najlepszy czas to 03,04,05 na rodzenie. Ale musze uwinąć się przed 40 tką potem bede za stara wg siebie i roznica wieku u mnie będzie 13, 12 i 6 juz w stosunku do najmłodszego za duża, ale jak był mlodszy, to niestety nie pasowalo nam wtedy kolejne dziecko.
 
Czaje, czaje, też sobie kiedyś taki dedlajn napewno ustawię. Ogólnie miał to być koniec roku 2022, ale teraz się nie staram to muszę to przemyśleć

Wiesz tylko u was pewnie to będzie tak, że jak to mówisz przestaniesz "pajacować" ;) choć ja tam wierzę, że ostatnie zmiany pomogą ❤️

A u nas Stray zrobi wazektomie więc odwrotu nie będzie :)

@black_angel @olka11135 rozumiem, dlatego czuję, że u mnie też wiek swoje zrobi 😅 Ale jak pisałam, chciałabym bardzo 4 dzidziusia, ale też nie czuję takiego parcia, żebym po lekarzach chodziła. Wolałabym wtedy odpuścić. Totalnie...

Ja mam akurat nie całe 32 lata więc jakoś staro się nie czuję ;)
 
Wiesz tylko u was pewnie to będzie tak, że jak to mówisz przestaniesz "pajacować" ;) choć ja tam wierzę, że ostatnie zmiany pomogą ❤️

A u nas Stray zrobi wazektomie więc odwrotu nie będzie :)



Ja mam akurat nie całe 32 lata więc jakoś staro się nie czuję ;)
tak, dokładnie, przestanę pajacować :D ale chyba też zacznę się zabezpieczać. A sama już nie wiem :D
 
Może mi się zmieni, ale ja nie chcę dziecka z zimy 2023 jak i nie chciałam z 2022.
Różnica wieku po między dziećmi jest duża (dla mnie za duża), a w 2024 będzie jeszcze większa.
Stary przypomina o obiecanym ślubie w 2025 więc nie będę ani miała głowy do ciąży, ani nie chcę być w ciąży/karmić na ślubie (a ja karmię ok. 3 lata każde dziecko). Także, daję sobie teraz te powiedzmy max. pół roku na ciąże. A potem ... cóż widocznie muszę być mają dwójki :)
wiem o czym mówisz, bo my też powoli nakładamy sobie chyba czas do maja 2023. Też mam dużą różnicę wieku (bo aktualnie mają 16 i 13 lat), ale u mnie inny partner, więc też troszkę inaczej. Ale rozmawialiśmy po tym drugim biochemie, że dajemy sobie czas do moich 35 urodzin i pasujemy
 
Ja mam 2 dzieci ze stycznia i 1 z marca... chyba najlepszy czas to 03,04,05 na rodzenie. Ale musze uwinąć się przed 40 tką potem bede za stara wg siebie i roznica wieku u mnie będzie 13, 12 i 6 juz w stosunku do najmłodszego za duża, ale jak był mlodszy, to niestety nie pasowalo nam wtedy kolejne dziecko.
To tak jak u nas. Z początku, jak najmniejsza różnica, ale jak się juz miało 3, to wręcz na tym chcieliśmy zaprzestać. No i ja sobie w sumie chce dać czas do 38 lat (wcześniej wręcz bym nie pomyślała, że mając 3 na przodzie bym zaszła w ciążę, stad z mężem działaliśmy od razu, żeby z dzieciątkami zdąrzyć przed 30🤪). Dlatego też w nowym cyklu chce tak już od serca bardziej porozmawiać.
 
reklama
tak, dokładnie, przestanę pajacować :D ale chyba też zacznę się zabezpieczać. A sama już nie wiem :D
To ja takie miałam myśli, z ta wazektomią, dosłownie jeszcze 6-7 miesięcy temu🙈 A patrz, teraz nagle chce 4😝 Dlatego też nie mam takiego parcia na lekarzy, badania itd. Jeśli samo nie wyjdzie, trudno. Wręcz na pewno nie chce być na jakichkolwiek lekach hormonalnych. Chyba że ratowanie ciąży, tzw. dupka branie...
 
Do góry