reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️ W czerwcu dwie kreski na teście się pojawiają, bo wakacje staraczkom sprzyjają! 🏖

reklama
Doszły mi testy owu i ciążowe a wraz z nimi termometr 😁 Od jutra będę mierzyć temperaturę. Wiem ze to środek cyklu ale przynajmniej się wdroże przed następnym cyklem w pomiarach a może zobaczę dzięki pomiarom kiedy będzie okres 😁 Kusi mnie by podjechać na USG w środę bo tydzień temu było cienkie endometrium i zero pęcherzyków za to był śluz płodny w weekend to już nie wiem czy jednak był jakiś pecherzyk czy poprostu śluz płodny ale bez owulacji 😃
 
Przezywam rozkminy życiowe 🤔🤣😂🤪
Pod prysznicem zrobilam sobie "samobadanie" 🤪 i mialam wreszcie porządną krew na palcu. Zaaplikowalam tampon, ubralam sie i polecialam na wizytę... na miejscu okazało się, ze popierniczylam kartki, na majową patrzylam a na prawde wizytę mam za 2 dni... ale pomyslalam chwilę, czy warto mając @badać się czy zaczekać te 7 dni i przepisałam się na 30.06. Wróciłam do domu, i po pewnym czasie wyjęłam tampon a tam ledwo brązowe slady tylko na jego początku, siedzę z podpaską już kilka godzin i czysto. 2 dzień rozkręca sie @, nie boli mnie brzuch ani piersi, to ze wycieli mi jajowód, moglo spowodowac, ze od tej pory będą bezbolesne @?
Dziewczyny po cp, wam te @ też się zmieniły?
 
Przezywam rozkminy życiowe 🤔🤣😂🤪
Pod prysznicem zrobilam sobie "samobadanie" 🤪 i mialam wreszcie porządną krew na palcu. Zaaplikowalam tampon, ubralam sie i polecialam na wizytę... na miejscu okazało się, ze popierniczylam kartki, na majową patrzylam a na prawde wizytę mam za 2 dni... ale pomyslalam chwilę, czy warto mając @badać się czy zaczekać te 7 dni i przepisałam się na 30.06. Wróciłam do domu, i po pewnym czasie wyjęłam tampon a tam ledwo brązowe slady tylko na jego początku, siedzę z podpaską już kilka godzin i czysto. 2 dzień rozkręca sie @, nie boli mnie brzuch ani piersi, to ze wycieli mi jajowód, moglo spowodowac, ze od tej pory będą bezbolesne @?
Dziewczyny po cp, wam te @ też się zmieniły?

Mi nie. Ogólnie ja mam zwykle tak że 1dc to takie bardziej plamienia, a dopiero 2dc już mocniejszy okres. Ale też nie jakiś super obfity. I tak 3dc. A 4-5dc to znowu raczej takie plamienia
 
reklama
nie mogę się doczekać już starań lipcowych 🤪 przebieram nogami.
Wmawiam sobie, ze teraz się uda.
A ja jestem z siebie super dumna, bo byłam w rossmanie i pierwszy raz nie pamiętam od kiedy nie kupilam sobie testu "tak o", żeby wykonać go w jakimś zupełnie z du*y momencie nie wiadomo po co xD
 
Do góry