reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

☀️ W czerwcu dwie kreski na teście się pojawiają, bo wakacje staraczkom sprzyjają! 🏖

reklama
Ja dzisiaj się pokłóciłam z mężem wiec chyba na ten miesiąc koniec starań 😂🙈 musi wystarczyć ten seks który już był. Eh..

Powiem szczerze, ze wolę tą cześć cyklu do owulacji. Jak tylko czuje, że jest już po owulacji zaczynam się mocno denerwować… i stres narasta a jak okres przychodzi to zupełna masakra.
Muszę się jakoś pozbierać. Cały czas staram się wyluzować, ale mi w ogóle nie wychodzi :-(
Też wolę pierwszą połowę cyklu - wtedy żyję, realizuję pasje, staram się... i przyznam że seks też sprawia większą przyjemność (choć jesteśmy w sobie szalenie zakochani🥰)
Druga połowa to taka strata czasu - człowiek zamiast cieszyć się życiem, blaga żeby ten czas szybciej minął.
 
Też wolę pierwszą połowę cyklu - wtedy żyję, realizuję pasje, staram się... i przyznam że seks też sprawia większą przyjemność (choć jesteśmy w sobie szalenie zakochani🥰)
Druga połowa to taka strata czasu - człowiek zamiast cieszyć się życiem, blaga żeby ten czas szybciej minął.
dokładnie. I to czekanie… czekanie na rozczarowanie.
 
Ja coś czuję dzisiaj, że mi się chyba coś rozkręca 🤡 stawy mnie tak ciupią..deszcz leje za oknem, krzyż mnie rwie i podbrzusze 🥴
 
U mnie 4 dni do okresu a tak mnie juz jajnik kreci i boli podbrzusze, ze ciagle latam spr czy to już..:/ .zwlaszcza, ze tego sluzu mam wyjatkowo sporo
 
Kurczę ja teraz nie wiem jak liczyć kiedy będzie @, trochę mi się wyregulowała ostatnio ( nie wiem czy to jest spowodowane ) według testów owulacyjnych wychodzi że wczoraj, lub dziś miałam owulację , ale mnie jajniki bolały wtedy kiedy wyszedł pik czyli 5.06. Za 10 dni zacznę się testować.
 
Też wolę pierwszą połowę cyklu - wtedy żyję, realizuję pasje, staram się... i przyznam że seks też sprawia większą przyjemność (choć jesteśmy w sobie szalenie zakochani🥰)
Druga połowa to taka strata czasu - człowiek zamiast cieszyć się życiem, blaga żeby ten czas szybciej minął.
Ja najbardziej nie lubię tych kilku dni od 10 dpo do okresu 😪 nadal biało, już raczej wiadomo że tak zostanie a nie można ani zacząć się starać ani nawet spokojnie wypić wiadra winka na pociechę :/ i jeszcze to tlące się gdzieś, denerwujące ziarno nadziei "a może jeszcze coś z tego bedzie" "do okresu jest szansa" :/ Ja już bym chciała okres :D
 
reklama
Do góry